Orel

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén detský bazén wifi
Poloha: Hotel MPM Orel sa nachádza hneď cez promenádu ​​od jemnej piesočnej pláže. Hneď vedľa je sesterský hotel MPM Hotel Astoria. V bezprostrednej blízkosti nájdete množstvo nákupných a zábavných možností. Do centra Slnečného pobrežia sa dostanete po približne 200 metroch.

Vybavenie: Hotel má 143 izieb rozložených na 11 poschodiach, lobby s recepciou, 2 výťahy, reštaurácia, bufet, bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne. V cene izby je zahrnutý 1 slnečník a 2 ležadlá pri bazéne alebo na pláži. Všetky verejné priestory ako aj detský klub sú spoločné pre oba hotely MPM Orel a MPM Hotel Astoria.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Moderne a priateľsky zariadené dvojlôžkové izby (cca 12-14 m²) majú manželskú posteľ alebo 2 oddelené lôžka, klimatizáciu, káblovú TV, telefón, minichladničku, sprchu/WC, fén, Wi-Fi (v cene). ) a balkón s posedením pre 2 osoby. Prístelka (rozkladací gauč) je možná pre 1 dieťa alebo 3. dospelú osobu. Za príplatok je možné rezervovať aj na jedno použitie.

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu s výberom miestnych medzinárodných nápojov počas jedla v reštaurácii, ako aj od cca 10:00 do 23:00 v Lobby bare a na stanici (od cca 10:00 do 6:00 hod. poobede a od cca 22-23 hod.). Pivo a nealkoholické nápoje sa podávajú v plážovom bare približne od 10:00 do 18:00.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Zábava: animačný program 6 dní v týždni.

Šport v cene: plážový volejbal, šípky a rôzne aktivity v rámci animačného programu.

Šport za poplatok: Početné možnosti vodných športov od miestnych poskytovateľov na pláži.

Detský program: Detské animácie pre deti 4-12 rokov 6 dní v týždni. Mini diskotéka vo večerných hodinách cca o 20:00 hod. Detský klub je k dispozícii všetkým malým hosťom hotelov MPM Orel a MPM Hotel Astroia.

Služby hotela: Wi-Fi (v celom hoteli).
Bazénové osušky (vrátane a za zálohu). Parkovisko (za poplatok a podľa dostupnosti).

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu