MPM Hotel Astoria

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy piesočnatá pláž wifi
Vlastnosti hotela: poloha priamo na pláži, all inclusive

Užite si najkrajšie obdobie roka na najlepšej pláži. Lehátko na vás už čaká na plážovej časti. Predtým si dajte osviežujúci nápoj v plážovom bare.

Poloha: Od kilometrovej piesočnatej pláže je oddelená krásnou promenádou. Do centra s množstvom nákupných a zábavných zariadení je to cca 200 m.

Vybavenie: Moderná MPM Astoria tvorí spolu s MPM Orel celkový komplex. 2 bazény, slnečné terasy, ležadlá, slnečníky pri bazéne/pláži (osušky za zálohu), bar pri bazéne/pláži. Recepcia, recepcia, bufetová reštaurácia. Kategória: 4 hviezdičky, 184 izieb., 6 poschodí, výťahy.

Bývanie: Dvojlôžková izba (DZ, cca 22 m2), klimatizácia, malá. Chladnička, TV, telefón, WiFi. Sprcha, WC, fén. Balkón. Max. 3E, rezervovateľné na jedno použitie (SR)

Stravovanie: all inclusive: raňajky formou bufetu, obedy a večery studený/teplý bufet
Hodinové občerstvenie
Nealkoholické, národné/medzinárodné alkoholické nápoje od 10:00 do 23:00

Prázdninové dni zadarmo: 7:6, 14:12
Pevná cena pre deti: 1 dieťa 2-12 rokov


Minis & Maxis (4-12 rokov): mini klub (po hodinách)
Mini diskotéka, detské ihrisko, herňa

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu