MPM Hotel Astoria

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén detský bazén piesočnatá pláž wifi
Hotel Mpm Hotel Astoria

MPM Hotel Astoria:

Poloha: Hotelový komplex sa skladá z 3-hviezdičkového hotela Orel a 4-hviezdičkového hotela MPM Astoria a nachádza sa priamo na nádhernej promenáde Slnečného pobrežia. Centrum mesta je vzdialené iba cca 200 m. Vzdialenosť na letisko Burgas cca 28 km.

Vybavenie: Kompletne zrekonštruovaný hotelový komplex má 140 izieb v hoteli Orel a 185 izieb v hoteli Astoria a ponúka 24-hodinovú recepciu, výťahy, Wi-Fi (vrátane), bufetovú reštauráciu, lobby bar, bar pri bazéne a plážový stánok, ako aj udržiavaný vonkajší priestor so slnečnou terasou a bazénom a integrovaným detským bazénom. Ležadlá a slnečníky sú súčasťou bazénu a na pláži (v závislosti od dostupnosti). Hostia oboch hotelov môžu využívať všetky spoločné priestory. Uteráky sú k dispozícii na pláži a pri bazéne za zálohu.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (cca 22 m², obsadenosť: min. 2 / max. 3 dospelí, alebo max. 2 dospelí + 2 deti alebo 3 dospelí + 1 dieťa) sú vybavené kúpeľňou / WC, sušičom vlasov, mini chladničkou, káblom TV, telefón, WiFi (v cene), klimatizácia (centrálne riadená) a balkón. Podobne vybavené sú aj dvojlôžkové izby na obsadenie jednou osobou (obsadenosť: min./max. 1 dospelá osoba). Suity (obsadenie: min. 2 dospelí, max. 2 dospelí + 2 deti) sú priestrannejšie a s podobným vybavením ponúkajú aj opticky oddelenú obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou a minibarom (za poplatok).

Šport / zábava / wellness: V cene: denné a športové animácie (6x týždenne), ako aj pestrá večerná zábava, plážový volejbal, šípky, stolný tenis za poplatok: rôzne vodné športy (športy ponúkané miestnymi poskytovateľmi)

Deti: Integrovaný detský bazén, hodinová zábava pre deti (od 4 do 12 rokov), mini diskotéka a vysoké stoličky

Stravovanie: Ultra all inclusive služby: • Raňajky, obedy a večere formou bufetu • Raňajky neskoro na svah • Občerstvenie (od 10:00 do 12:00 a od 15:00 do 17:00) • Popoludňajšie občerstvenie • Polnočné občerstvenie (od 21:00 do 23:00): 00:00) • káva / čaj • vybrané miestne a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 23:00)

Poznámky: Check-in: od 14:00 hod. Check-out: do 12:00 hod. Parkovanie: v areáli hotela, za poplatok (podľa dostupnosti) Detské postieľky: v cene, na požiadanie Kreditné karty: VISA, Mastercard

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu