MPM Hotel Arsena

načítavam...
Poloha: Hotel MPM Arsena sa nachádza priamo na južnej pláži mesta Nesebar. Do starého mesta Nesebar sa dostanete pešo za pár minút.

Vybavenie: Hotel ponúka svojim hosťom lobby s recepciou, lobby bar a bufetovú reštauráciu. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza bazén s časťou pre deti, bar pri bazéne, ležadlá a slnečníky pri bazéne a slnečná terasa zdarma. Na pláži zahrnuté slnečník a 2 ležadlá na izbu. Plážové osušky za zálohu.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: dvojlôžkové izby majú kúpeľňu/WC, sušič vlasov, klimatizácia (centrálne riadené), TV, trezor (za poplatok), mini chladnička (minerálnej vody denne na izbe) a balkón. Tiež k dispozícii za jednolôžkovú izbu pre jednorazové použitie za príplatok.
Dvojlôžková izba Typ B: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, za špeciálne ceny. Dokonca aj typu double room A, obmedzená a špeciálna cena.
Junior Suite: rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale priestrannejšie a vybavené jednou poschodovou posteľou pre deti.
SuperSaver miestnosť: dvojitý, v non-prednostný polohe a bez balkóna.

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu v hotelovej reštaurácii. O cca. 10-23 hod Káva, čaj a miestne alkoholické nápoje a na cca. 10-12 a 16-18 hod občerstvenie, sendviče, zmrzlina a cukrovinky v bare pri bazéne. O cca. 10-23 sú nealkoholické nápoje, čapované pivo, víno, miestne a vybrané dovezené alkoholické nápoje v bare vo vstupnej hale a bar pri bazéne k dispozícii. Polnočné občerstvenie cca. 22-23 AM. Počas celého dňa nápoje a občerstvenie na pláži bar.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Šport zahŕňal: fitnes, aerobik a aqua gymnastiku, pilates a šípky.

Detské Program: KIDS zábavný klub pre deti od 4-12 rokov, otvorené 6 dní v týždni od 10-12: 30 a 15-17: 30 hodín. Večerné mini disco.

Wellness: Moderné relaxačné centrum so saunou, parným kúpeľom a krytým bazénom. MPM Arsena krásu a ošetrenie tela priestor a aplikácie sú za poplatok.

Hotelová služba: Hotelovým hosťom sú za poplatok k dispozícii parkovacie miesta.
V celom hoteli bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu