Moonlight

načítavam...
sám/sama s dieťaťom priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Plážový hotel sa nachádza priamo pri Čiernom mori a centrum mesta s barmi, reštauráciami a obchodmi je vzdialené len 1 km od hotela. Letisko Burgas je vzdialené asi 40 km.

Vybavenie: Klimatizovaný hotel pozostáva zo 168 izieb a apartmánov, ktoré sú rozložené do 2 budov a 7 poschodí. K ďalšiemu vybaveniu patrí vstupná hala, salónik, recepcia, bazén, výťah, konferenčná miestnosť, reštaurácia, lobby bar a bar pri bazéne. K bazénu máte bezplatne k dispozícii ležadlá, slnečníky a uteráky. Lehátka a slnečníky si môžete prenajať na pláži za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Štúdio: Štúdiá majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou / WC, chladničku, satelitnú TV, klimatizáciu a balkón
Štúdiový výhľad na more: Štúdiá majú vaňu alebo sprchu / WC, chladničku, satelitnú TV, klimatizáciu, balkón a výhľad na more.
(Možno rezervovať aj pod BOJA09)
Apartmán: Apartmán - vybavený ako dvojlôžková izba, so spálňou a samostatnou, veľmi priestrannou obývacou izbou s možnosťou 2 prísteliek. S výhľadom na oceán.
(Možno rezervovať aj pod BOJA09)
Dvojlôžková izba bočný výhľad na more: Dvojlôžkové izby majú rovnaké vybavenie ako štúdiá, sú však menšie. Možno rezervovať aj na jedno použitie alebo ako samostatná izba / izba pre deti
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: majú rovnaké vybavenie ako štúdiá, sú však menšie. Možno rezervovať aj na jednorazové použitie.
(Možno rezervovať aj pod BOJA09 s výhľadom na more DM / DEM / D1M)

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Cez deň občerstvenie, popoludní káva / čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky all inclusive sú v cene barov, ktoré sú otvorené, otvorené od 9:00 do 23:00. Dovážané nápoje a všetky ostatné doplnky, ako napr B. čerstvo vylisované ovocné džúsy za poplatok.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: detský bazén, mini klub, detské ihrisko

Šport v cene: minigolf, stolný tenis

Wellness: vírivka a sauna (za poplatok)

Hotelová služba: práčovňa (za poplatok), služba budenia na požiadanie (za poplatok), parkovisko (zdarma), trezor a Wi-Fi zdarma

Poznámky: Sveti Vlas
8256 Sveti Vlas
Bulharsko
e-mail:
00359 554 64763 telefón
00359 554 64763-fax
domáce zvieratá majú vstup zakázaný

Sezónna poznámka: V hoteli BOJA09 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu