Kavkaz

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vonkajší bazén wellness detský bazén pokojná poloha wifi
Poloha: Hotel sa nachádza v južnej časti Slnečného pobrežia, najväčšieho bulharského letoviska, len 50 m od piesočných dún a 300 m od pláže. Je ideálny pre milovníkov vodných športov. Hotel sa nachádza v tichom prostredí, asi 1 km od centra mesta s autobusovou zastávkou. Letisko Burgas je vzdialené asi 35 km.

Vybavenie: Hotel má 120 izieb. Súčasťou interiéru je 24-hodinová recepcia, trezor (za poplatok), 2 výťahy, minimarket a Wi-Fi (v cene). K vybaveniu patrí aj reštaurácia s klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Vonku je bazén, bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a slnečná terasa (sezónne). Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne (v závislosti od dostupnosti) a na pláži za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby majú kúpeľňu/WC alebo sprchu/WC, fén, klimatizáciu, SAT TV, telefón, minibar (za poplatok), prenájom trezoru a balkón. Za príplatok je možné rezervovať aj na jedno použitie alebo ako jednolôžkovú/detskú izbu.
1-spálňový apartmán: 1-spálňové apartmány majú rovnaké zariadenie ako dvojlôžkové izby, ale majú obývací/spálňový priestor (rozkladacia pohovka a kreslo), spálňu a písací stôl.
(Apartmán je ponúkaný ako apartmán pod kódom BOJA26)
Super ekonomické izby: Super ekonomické izby sa nemusia nachádzať na výhodnom mieste s inak rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: Všetky jedlá v bohatých #252;raňajkách (cca 7:30 - 10:00 hod.), obede (cca 12:30 - 14:00 hod.) a večeri (cca 18:30 - 20:30 hod. tortu a zmrzlinu ponúkame hosťom približne od 16:00 do 17:00. Nasledujúce nápoje sú k dispozícii približne od 11:00 do 22:00 v reštaurácii Garden a približne od 11:00 do 18:00 pri bazéne. Podávajú sa miestne liehoviny, pivá, vína, vodka, gin a brandy. Čaj, káva, mlieko, voda, nealkoholické nápoje a džús.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Večerné predstavenia sú ponúkané počas počasia a sezónne pre zábavu.

Šport v cene: šípky, stolný tenis a fitness.

Šport za poplatok: miestne vodné športy ponúkané externými agentúrami na pláži.

Wellness: masáže a sauna (za poplatok)

Poznámky: Slnečné pobrežie
8240 Slnečné pobrežie
Bulharsko
e-mail:
00359 554 22164 tel
00359 554 22446 fax

Sezónna poznámka: V hoteli BOJA26 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu