Kalithea

načítavam...
v blízkosti pláže piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel Kalithea sa nachádza v Sozopole, pobrežnom mestečku na juhu Burgasu. Je len 300 m od pláže a jeho jedinečná poloha ponúka fantastický výhľad na Čierne more a idylický záliv Sozopol. V centre Sosopolu, vzdialenom 200 m, nájdete nielen nádherný prístav, ale aj rôzne reštaurácie a bary, môžete sa poprechádzať po malebných uličkách a autobusová zastávka je vzdialená 200 m, hotel je ideálnym východiskovým bodom pre aktivity.

Vybavenie: Hotel s 25 izbami na 4 poschodiach, ktorý je obľúbený u stálych hostí, ponúka príjemnú recepciu a recepciu (možnosť prenájmu trezorov), hlavnú reštauráciu (otvorená len na raňajky) s terasou a pohodlným posedením. Recepcia je otvorená 24 hodín denne.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, manželskú posteľ alebo samostatné lôžka, klimatizáciu, SAT TV, telefón, minibar (prípadne za poplatok), písací stôl a balkón alebo terasu na pevninu alebo, za príplatok, s výhľadom na more. Za príplatok si ich môžete rezervovať aj na jedno použitie.

Možnosti rezervácie stravovania: Raňajky: formou bufetu

Národná kategória: 3 hviezdičky

Detský program: detské ihrisko

Hotelové služby: prenájom trezoru (za poplatok)
Požičovňa bicyklov a áut, všetko na vyžiadanie na mieste a za poplatok.

Poznámky: Hotel Kalithea
24 Lulin St
8130 Sozopol Bulharsko

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu