Kalithea

načítavam...
v blízkosti pláže piesočnatá pláž
Poloha: Hotel Kalithea sa nachádza v Sozopole, pobrežnom mestečku na juhu Burgasu. Je len 300 m od pláže a jeho jedinečná poloha ponúka fantastický výhľad na Čierne more a idylický záliv Sozopol. V centre Sosopolu, vzdialenom 200 m, nájdete nielen nádherný prístav, ale aj rôzne reštaurácie a bary, môžete sa poprechádzať po malebných uličkách a autobusová zastávka je vzdialená 200 m, hotel je ideálnym východiskovým bodom pre aktivity.

Vybavenie: Hotel s 25 izbami na 4 poschodiach, ktorý je obľúbený u stálych hostí, ponúka príjemnú recepciu a recepciu (možnosť prenájmu trezorov), hlavnú reštauráciu (otvorená len na raňajky) s terasou a pohodlným posedením. Recepcia je otvorená 24 hodín denne.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, manželskú posteľ alebo samostatné lôžka, klimatizáciu, SAT TV, telefón, minibar (prípadne za poplatok), písací stôl a balkón alebo terasu na pevninu alebo, za príplatok, s výhľadom na more. Za príplatok si ich môžete rezervovať aj na jedno použitie.

Možnosti rezervácie stravovania: Raňajky: formou bufetu

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Program pre deti: detské ihrisko

Hotelové služby: prenájom trezoru (za poplatok)
Požičovňa bicyklov a áut, všetko na vyžiadanie na mieste a za poplatok.

Poznámky: Hotel Kalithea
24 Lulin St
8130 Sozopol Bulharsko

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu