HVD Clubhotel Miramar

načítavam...
sám/sama s dieťaťom babysitting priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén tobogány wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotelový komplex, ktorý obľubujú stáli hostia, je malebne situovaný priamo na jemnej piesočnatej pláži Obzor. Vďaka rozľahlej architektúre na veľkom pozemku a perfektnej polohe je hotel obľúbený u párov a rodín. Ani pri dobrom využití nikdy nevzbudíte dojem stiesnenosti. Centrum mesta s nákupnými a zábavnými zariadeniami je vzdialené asi 1,5 km. Transfer z letiska Burgas do hotela trvá asi 75 minút (asi 65 km) a z letiska Varna asi 90 minút.

Vybavenie: HVD Clubhotel Miramar má 465 izieb, 25 apartmánov a 10 junior apartmánov rozložených v niekoľkých 4-6 poschodových budovách. Ponúka svetlé foyer s recepciou, lobby bar, hlavnú reštauráciu, 2 à la carte reštaurácie a bufetovú reštauráciu s grilom s výhľadom na more. Na 6. poschodí hlavnej budovy je krásna à la carte reštaurácia "The Blu" s krytou vonkajšou terasou a výhľadom na more. Vonku vás bazénová krajina inšpiruje dvoma sladkovodnými bazénmi a dvomi samostatnými detskými bazénmi, dvoma toboganmi, bazénom/snack barom (približne od polovice júna do polovice septembra), plážovým barom (približne od polovice júna do polovice septembra) , slnečná terasa a detské ihriská. V cene sú zahrnuté ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne a na pláži, v závislosti od dostupnosti.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
strana suity Výhľad na more (BOJA02): Izby majú spálňu, oddelený obývací priestor s rozkladacou pohovkou, sú buď oddelené dverami alebo sú rozložené na dvoch úrovniach, ktoré sú prepojené schodiskom a majú sprchu, WC, fén, satelit TV, telefón, minibar, klimatizácia, prenájom trezoru a Wi-Fi, balkón alebo terasa.
Dvojlôžková izba na pevninskej strane: Dvojlôžkové izby na pevninskej strane (cca 25 m²) majú sprchu/WC, sušič vlasov, satelitnú TV, telefón, klimatizáciu, trezor na prenájom, Wi-Fi, kávovar (vrátane denného náplň), minichladničku (vrátane denného dopĺňania vodou, nealko nápojmi, pivom, vínom, občerstvením a sladkosťami) a balkón alebo terasu.
Dvojlôžková izba bočný výhľad na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba orientovaná na pevninu, navyše s bočným výhľadom na more, čiastočný výhľad na bazén. Možnosť rezervácie aj na jedno použitie alebo pre jednu osobu/dieťa.
Strana Junior Suite. Výhľad na more: Junior suity s bočným výhľadom na more (cca 55 m²) majú spálňu s posteľou king a integrovanú obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, 2 kúpeľne, koberce, trezor na prenájom, minibar (vrátane denné dopĺňanie minerálnej vody, piva a nealko nápojov), kávovar na kapsule (vrátane denného dopĺňania), satelitná TV, Wi-Fi (v cene), centrálne ovládaná klimatizácia a balkón.
Plážový apartmán: Plážové suity (cca 60 m²) majú rovnaké vybavenie ako junior suity, ale majú samostatnú spálňu, rozkladaciu pohovku (pre ďalšie osoby v izbe) a balkón alebo terasu. Výhľad na more priamo na morskú stranu "exkluzívne" v schauinsland-reisen v bloku C.
zo strany rodinnej izby Výhľad na more: Rodinné izby sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby na pevninskej strane a majú bočný výhľad na more.
Možnosť rezervácie aj pod kódom BOJA02.
Dvojlôžková izba pri pláži: Dvojlôžkové izby pri pláži majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby na pevnine, ale majú aj výhľad na more (schauinsland-reisen-exclusive v bloku C). Možné rezervovať aj pri obsadení 3 osobami.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby s výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba s výhľadom na more, no zároveň majú krásny výhľad na more.
strana suity Výhľad na more: suity na strane. S výhľadom na more (cca 60 m²) s inak rovnakým vybavením ako junior suity, majú aj samostatnú spálňu (na izbe je k dispozícii rozkladacia pohovka pre ďalšiu osobu/y) a 2 kúpeľne.
Rodinná izba Superior Beachfront: Rodinné izby Superior Beachfront majú rovnaké vybavenie ako rodinné izby s bočným výhľadom na more s priamym výhľadom na more a sú na preferovanom mieste priamo na pláži. Je možné rezervovať výhradne u schauinsland-reisen.
Dvojlôžková izba pri mori (BOJA02): Izby majú sprchu, WC, sušič na vlasy, satelitnú TV, telefón, minibar, klimatizáciu, prenájom trezoru a Wi-Fi a sú umiestnené na pobreží.
strana s manželskou posteľou Výhľad na more (BOJA02): Izby majú sprchu, WC, fén, SAT TV, telefón, minibar, klimatizáciu, prenájom trezoru a Wi-Fi a majú bočný výhľad na more a majú balkón alebo terasu.
Junior suity na boku Výhľad na more (BOJA02): Junior suity majú veľkú obývaciu izbu/spálňu, 2 kúpeľne, minichladničku, trezor na prenájom, klimatizáciu, satelitnú TV, telefón, Wi-Fi (zdarma), sušič vlasov a balkón.

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Neskoré raňajky, 4x týždenne tematické večery a 1x slávnostná večera s možnosťou výberu sushi, 24-hodinový výber vybraných miestnych a importovaných alkoholických a nealkoholických nápojov v otvorených baroch. (importované fľaškové víno a bulharský výber.) Obed v à la carte reštaurácii cca od 12-15 hod. Zhruba od 10:00 do 17:00 sú k dispozícii aj pukance, šišky a zmrzlina. Oblátky od cca 11-12h (od cca júna do polovice septembra). Burgery, občerstvenie a nápoje v bare pri bazéne počas uvedených otváracích hodín. -Döner kebab v snack bare - 12:00 - 17:00 - Cookies v snack bare - 15:00 - 17:00 Detský bufet (napr. dojčenská výživa, pokračovacie mlieko a rôzne tégliky značky Berber a pod.) a detský bufet. V plážovej lodnej à la carte reštaurácii (cca od júna do septembra), 1x za pobyt v cene. Potrebná rezervácia.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: animačný program s denným programom a večerné živé vystúpenia a diskotéka.
Párty pri bazéne alebo na pláži 1x týždenne (júl a august).

Šport zahŕňa: fitness, gymnastika, stolný tenis, biliard, volejbal, futbal, vodné pólo, vodná gymnastika, boccia, šípky, zumba, step aerobik a futbal.

Šport za poplatok: Na mieste sú k dispozícii rôzne doplnkové športové a vodné športové aktivity prostredníctvom miestnych poskytovateľov.
Tenisový kurt za poplatok.

Program pre deti: Milé deti, viete vlastne, čo robím najradšej? Dovolenka samozrejme! Nechcel by si ma navštíviť na pár dní v hoteli a ísť so mnou na dovolenku? Môžeme sa spolu hrať, robiť ručné práce, hádanky a čítať príbehy. Večer makáme na minidiskotéke. Každému dieťaťu dávam osobný cestovný denník. No, ako to znie? Teším sa na naše stretnutie. Uvidíme sa čoskoro, vaša Katta.
Okrem toho sú 6-krát týždenne k dispozícii 2 detské kluby každú hodinu.
Baby klub : 6 mesiacov - 3 roky (za poplatok) od cca 10 - 12:30 a cca 15 - 17:30 (nutná rezervácia na mieste)
Mini, Junior a Teens Club poskytujú neobmedzenú zábavu, dohľad a zábavu pre každý vkus približne od 10:00 do 18:00.
Doplnkový set pre bábätká (nočník, detská vanička, kozmetika, prebaľovacia podložka a ohrievač fliaš za poplatok cca 15 € pri objednávke vopred a v závislosti od dostupnosti aj na mieste).

Wellness: Za poplatok: Spa a wellness zóna s infrasaunou, fínskou saunou, aromatickým parným kúpeľom, hammamom, masážami a kozmetickými procedúrami.

Služby hotela: Wi-Fi (v celom objekte).
Samoobslužná chladnička na pláži (voda, čaj, ayran) cca od 10:00 do 17:00 (jún až polovica septembra).

Poznámky: Pre Hotel BOJA02 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/prerezervovanie/zmena je možná len cez organizátora.
********
Izby vhodné pre telesne postihnutých je možné rezervovať na vyžiadanie (DMS).
********
Nie všetky priestory hotela sú bezbariérovo prístupné.
********
Kontakt:
HVD Club Hotel Miramar
Telefón: +359 55633351/46
Fax.: +359 55632066
Mail:

Poznámka 2:
V katalógu "Rodinná dovolenka" leto 2023 na strane 222.
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2023 na strane 44.

Poznámka k sezóne: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovnej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely a kluby niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové programy (napr. animácie, miniklub alebo ponuky vodných športov). vtedy malému počtu hostí.


Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu