HVD Club Bor

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Hotel HVD Bor

HVD Club Bor:

Poloha: Stredisko sa nachádza len cca. 150 m od dlhej, mierne svahovitej piesočnatej pláže. Centrum Slnečného pobrežia s množstvom obchodov, barov a reštaurácií sa nachádza v bezprostrednej blízkosti (cca 5 minút).

Vybavenie: V hoteli je celkom 229 izieb na 6 podlažiach a ponúka lobby s recepciou (24hod), Výťah, Wi-Fi (v cene), hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, ktorá ponúka taliansku kuchyňu a 3 bary. K dispozícii je bazén v atraktívnom vonkajšom areáli (máj - október) a bar pri bazéne. Lehátka a slnečníky pri bazéne v cene, vrátane plážové osušky. Bezplatné parkovanie je k dispozícii.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (cca 25 m², obsadenosť: min. 2 dospelí, max. 3 dospelí alebo 2 dospelí + 1 dieťa) sú vybavené sprchou / WC, sušičom vlasov, telefónom, satelitnou TV, WiFi (vrátane), trezorom na prenájom (za poplatok), minichladnička (denné dopĺňanie piva, vody a nealkoholických nápojov), klimatizácia, koberce a balkón. Jednolôžkové izby (min./max. 1 dospelý) sú dvojlôžkové izby na jedno použitie. Rodinné izby (obsadenosť: min. 2 dospelí + 2 deti alebo 3 dospelí + 1 dieťa alebo max. 2 dospelí + 3 deti alebo 3 dospelí + 2 deti) majú rovnaké vybavenie, ale majú 2 dvojlôžkové izby so spojovacími dverami.

Šport/Zábava/Wellness: Zahrnuté: Posilňovňa, vodný aerobik, šípky, boccia, stolný tenis a animácie pre dospelých a deti (6 dní v týždni) Vo večerných hodinách rôzne predstavenia a živá hudba (6 dní v týždni). v kúpeľnom centre, rovnako ako sauna, parný kúpeľ a masáže.

Deti: Detský bazén, detské ihrisko, detská zábava, miniklub (4-12 rokov) V reštaurácii sú vysoké stoličky. Za poplatok dostanete aj detskú súpravu s nočníkom, prebaľovacou podložkou, ohrievačom fliaš a detskou kozmetikou.

Stravovanie: Ultra all inclusive Stravovanie:
Raňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii formou bufetu
Neskoré raňajkové raňajky od 11.00 do 12.00 v snack bare (jún - september)
Obed v snack bare od 12:00 do 15:00 (jún až september)
Pizza kútik od 12:00 do 15:00 a od 18:00 do 21:00
1x za pobyt (minimálny pobyt 7 nocí) večera v talianskej à la carte reštaurácii (nutná rezervácia, od júna do septembra)
Tematické večery 4 krát týždenne (bulharský, taliansky, ázijský, večer s grilovaním)
Slávnostná večera raz týždenne
Káva / čaj, koláče / pečivo, ovocie a zmrzlina od 15:00 do 17:00 v snack bare (jún až september)
Miestne aj vybrané dovážané alkoholické a miestne nealkoholické nápoje k jedlám v reštaurácii a v baroch od 10.00 do polnoci

Poznámky: Je nevyhnutné nosiť náramok all inclusive.
Kreditné karty: VISA, AMEX, Maestro a MasterCard.
Detská postieľka: zadarmo
Domáce zvieratá nie sú povolené

Osobitné hygienické opatrenia
Všeobecné
  • Rozstup pravidlá
  • Hygienické bariéry
  • Desinfektionsspender
  • Maska povinnosť
  • Rozšírený čistiaci účinok
  • Zdravotné prehliadky, keď pracovníci
  • Hygiena školenia pre zamestnancov
  • Prístup iba s ochrannou maskou: výťah, reštaurácia, kúpele, lobby bar
Služby
  • Ochranné masky pre hostí (Bez poplatku)
  • bezkontaktná platobná

Informácie o špeciálnych hygienických opatrení sa aplikujú priamo riadi prevádzkovateľ hotela. Ani usporiadatelia, ani Giat prijať zodpovednosť za včasnosť a presnosť informácií.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu