Hotel Zornitza Residence

načítavam...
Poloha: Tento obľúbený hotel je len 100 m od pláže a len pár krokov od centra s mnohými obchodmi, reštauráciami, barmi a nočnými klubmi.

Vybavenie: Hotel, ktorý obľubujú pravidelní hostia, má vstupnú halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, snack bar, bar v obývacej izbe a plážový bar. V udržiavaných záhradách sa nachádza bazén s detským bazénom a bar pri bazéne. V cene izby sú zahrnuté 2 ležadlá a slnečník pri bazéne a na pláži (podľa dostupnosti).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba vidiecka strana: Príjemne zariadená dvojlôžková izba vidiecka strana je vybavená sprchou / WC, káblovou TV, telefónom, klimatizáciou (vrátane), trezorom (vrátane), balkónom a výhľadom na vidiecku stranu s výhľadom do parku. Dá sa rezervovať aj ako mimoriadne šetriaca izba (obmedzený podiel a špeciálna cena).
Dvojlôžková izba pri bazéne: Dvojlôžkové izby pri bazéne sú rovnako vybavené ako dvojlôžkové izby pri bazéne.
Rodinné izby: Rodinné izby sú rovnako vybavené ako dvojlôžkové izby a majú tiež samostatnú spálňu (celkom 4 bežné postele).
Apartmán 1 spálňa: Apartmán 1 spálňa (A12) má samostatnú spálňu (2 jednolôžka), obývaciu izbu / spálňu s rozkladacou pohovkou a zariadený balkón s výhľadom do parku / ulice, s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.
Výhľad na bazén: Apartmánový bazén (AB2) má prístelku v obývacej izbe / časti na spanie a výhľad na bazén s rovnakým vybavením ako byt s 1 spálňou.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: bohaté raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Ostatné občerstvenie, v závislosti na dennej dobe, sa alternatívne ponúka (menšia ponuka) v snack bare. Neskoré stúpacie raňajky okolo 10:00 - 12:00, občerstvenie ako hamburgery, pizza, hranolky, klobásy atď. Okolo 12:00 - 15:00, sušienky a koláče okolo 15:00 - 17:00 a zmrzlina okolo 10:00 - 17:00 Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od približne 10:00 do 23:00 Káva a čaj sú súčasťou baru pri bazéne. V plážovom bare sú v rámci all inclusive programu zahrnuté nealkoholické nápoje a pivo.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Šport za poplatok: biliard

Hotelová služba: Wi-Fi (v cene) a zmenáreň.

Poznámky: bazén a plážové uteráky si možno zapožičať zdarma na recepcii.
V závislosti na obsadenosti hotela sa otváracia doba reštaurácie atď. Môže kedykoľvek zmeniť.

Poznámka 2: Nie všetky oblasti sú prístupné. Hotel nemá bezbariérová izba. Pre hostí s obmedzenou pohyblivosťou iba podmienečne odporúčané.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu