Hotel Grand Victoria

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel, obľúbený medzi pármi i mladými ľuďmi, sa nachádza v severnej oblasti živého Slnečného pobrežia a od promenády ho oddeľuje iba kilometer dlhá mierne svahovitá piesočná pláž. V bezprostrednej blízkosti nájdete množstvo obchodov, reštaurácií, barov, krčiem a diskoték. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá asi 40 minút (cca 30 km).

Vybavenie: Hotel vyššej strednej triedy má 238 izieb a je vybavený recepciou, zmenáreň, výťahy, minimarket, kaderníctvo, hlavná reštaurácia, bazén s integrovaným detským bazénom, bar pri bazéne, 24/ 7 lobby bar a plážový bar, snack bar, ako aj talianska a ázijská à la carte reštaurácia. Ležadlá pri bazéne sú zahrnuté v cene a uteráky pri bazéne sú k dispozícii za zálohu.
V cene ubytovania je zahrnutý jeden slnečník a 2 ležadlá na pláži (v závislosti od dostupnosti).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Moderné a priestranné izby sú vybavené dvoma samostatnými lôžkami, trezorom (je súčasťou dodávky), sprchou / WC, sušičom vlasov, satelitnou TV, telefónom, klimatizáciou, minibarom (vrátane vody, piva a nealkoholických nápojov), rozkladacím kreslom pre 3. Osoba a balkón. Dá sa rezervovať aj ako jednolôžková izba alebo s bočným výhľadom na more.
Super ekonomické izby: Super ekonomické izby sú na nepreferovanom mieste s inak podobným vybavením ako dvojlôžkové izby.
Dvojlôžková izba k morskej strane: Dvojlôžková izba k morskej strane (cca 24 m²) má manželskú posteľ, klimatizáciu, trezor (v cene), satelitnú TV, telefón, sprchu / WC, sušič vlasov, minibar (vrátane vody, piva a nealkoholických nápojov) a balkón s priamym prístupom na more presklenou konštrukciou.
Apartmán 1 spálňa: Apartmán s 1 spálňou (asi 35 m²) sa nachádza na strane pozemku a je vybavený obývacou izbou s kuchynským kútom, posedením, rozkladacou pohovkou, oddelenou spálňou, vaňou / WC, sušičom vlasov, klimatizácia, minibar (voda, pivo a nealkoholické nápoje v cene), trezor (v cene), TV, telefón a balkón.
Dá sa rezervovať ako suita pod kódom (BOJA69).
Apartmán s 2 spálňami: Apartmán s 2 spálňami (cca 67m²) pozostáva z dvojlôžkovej izby a štúdia so spojovacími dverami.
V štúdiu: manželská posteľ, posedenie s rozkladacou pohovkou, kuchynský kút s barovým pultom, telefón, minibar (voda, pivo a nealko nápoje v cene), TV, klimatizácia, trezor (v cene), kúpeľňa/WC, sušič vlasov a nábytok. Balkón.
dvojlôžkovej izbe: manželská posteľ, klimatizácia, TV, telefón, minibar (voda, pivo a nealko nápoje v cene), trezor (v cene), sprcha/WC, fén a balkón.
Spojovacie dvere: Rodinné izby (cca 35 m²) sú orientované na park/krajinu. K vybaveniu patria 2 samostatné spálne, každá prístupná cez malú chodbu vo vstupnej časti, kúpeľňa so sprchou/WC, sušič vlasov, telefón, minibar (v cene voda, pivo a nealko), TV, klimatizácia, trezor (v cene) a malý balkón. (FAV)
Apartmán s výhľadom na more: Apartmány s množstvom priestoru a pohodlia (cca 68 m²) sú na morskej strane a majú 2 spálne, 1 obývaciu izbu s kuchynským kútom s barovým pultom a posedením s rozkladacou pohovkou, 2 kúpeľne (1x s vaňou/WC a 1x so sprchou/WC), sušič na vlasy, ďalšie WC, telefón, minibar (voda, pivo a nealko nápoje v cene), TV, klimatizácia, trezor (v cene) a balkón s výhľadom na more.(APM)

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu (2 sedenia, výber z menu pred a po sezóne podľa obsadenosti) v hlavnej reštaurácii. Občerstvenie v snack bare. Čaj, káva, zmrzlina a výber koláčov v cukrárni (počas príslušných otváracích hodín). 3 x týždenne tematické švédske stoly, 1 x za pobyt večera v ázijskej reštaurácii (rezervácia nutná). Výber miestnych alkoholických a nealkoholické nápoje, koktaily a vybrané medzinárodné nápoje v otvorených baroch. Bezlepkové jedlá na vyžiadanie.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: 6x týždenne animácie pre dospelých a deti (25.5.-15.9.)

Športy v cene: stolný tenis, biliard a šípky za depozit.
telocvičňa

Detský program: detské ihrisko, minidiskotéka 2x týždenne, zábava pre deti (25.5.-15.9.)

Wellness: masáže, sauna, kaderníctvo (za poplatok).

Hotelová služba: Wi-Fi (v celom hoteli).
Parkovisko priamo pred hotelom alebo v bezprostrednej blízkosti (zdarma a podľa dostupnosti).
Zmenáreň, práčovňa, požičovňa uterákov a neskoré odhlásenie (všetko za poplatok).

Poznámky: Tel. + 359 554 25 600
Е-mail:


Poznámka 2:
Nie všetky priestory hotela sú bezbariérovo prístupné.
Na požiadanie je možné rezervovať 1 bezbariérovú izbu (štandardná dvojlôžková izba/D).
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2022 na strane 61.

Poznámka k sezóne: V hoteli BOJA69 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/prerezervovanie/zmena je možná len cez organizátora.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu