Hotel Glarus

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vonkajší bazén tobogány wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel Glarus Trojhviezdičkový sa nachádza priamo na nábreží v svetoznámej letoviska Slnečné pobrežie a len 4 Kilometar Nessebar. existuje cca letisko na letisko Burgas. 45 až 60 minút dlhé.

Vybavenie: V hoteli je rozložené 7 poschodí 226 izieb, vstupná hala s recepciou, prenájom bezpečnostných schránok, výťahy, lobby, jedna hlavná Vlak, 2 a la carte reštaurácie (za poplatok), rovnako ako rôzne bary. V Vonku sa nachádzajú 2 bazény, jeden pre deti so šmýkačkou a 1 bar. Lehátka a slnečníky pri bazéne, vrátane, na pláži za poplatok. Gegn

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double: VITA izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, satelitný TV, klimatizáciou, telefónom, mini chladničkou, Wi-Fi (zdarma) a terasa na vedľajšom pozemku.
Single: Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale sú menšie a môžu mať jednu posteľ.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: Všetky jedlá formou bufetu. Vybraná miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11.00-22 hod. Káva, čaj od 7-23 hod. Občerstvenie (sendviče, sušienky a koláče) od 10:30 do 11:30. Zmrzlina, tortu a pizza od 15 do 17 hodín.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Šport Za poplatok: biliard, šípky, posilňovňa. Vodné športy Duch miestnych poskytovateľov.

Detský program: detský bazén, detské ihrisko, mini klub 4-12 rokov od 10-12: 30 hod a 15-18 hod, detská diskotéka

Wellness: parný kúpeľ a masáže za poplatok.

Platobné karty: American Express, MasterCard a Vis.

Poznámky: Kontakty
Tel: 359 554 22 177
Fax: 359 554 23119
E-mail:

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu