Hotel Bilyana Beach

načítavam...
adults only/ pre dospelých vyhrievaný bazén v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel má centrálnu, no zároveň pokojnú polohu priamo na jemnej piesočnatej pláži. Malebné a historické staré mesto Nessebar sa nachádza v blízkosti hotela a ponúka množstvo pamiatok (zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO), ako aj nákupné a zábavné zariadenia, bary a reštaurácie. Letisko Burgas je vzdialené asi 30 km a transfer trvá asi 40 minút.

Vybavenie: Hotel len pre dospelých (od 16 rokov) má 137 izieb rozložených na 8 poschodiach. K ďalšiemu vybaveniu patrí svetlá lobby s lobby barom, recepcia, výťah, bufetová reštaurácia s vonkajšou terasou a reštaurácia s občerstvením. Veľký bazén so slnečnou terasou sa nachádza v krásnom vonkajšom areáli s priamym prístupom na pláž a nádherným výhľadom na more. Ležadlá a slnečníky sú v cene pri bazéne a na pláži (v závislosti od dostupnosti).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba na zem: Moderné dvojlôžkové izby majú sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, trezor (v cene), minichladničku (denné dopĺňanie 2 nealkoholickými nápojmi, 2 fľaše vody a 2 pivá v cene), kapsulu kávovar (2 kávové kapsuly denne v cene), káblová TV, Wi-Fi (v cene) a balkón. Voliteľne možné rezervovať na jedno použitie.
Dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more: Dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more, ale majú aj bočný výhľad na more.
Dvojlôžková izba na hornom poschodí, bočný výhľad na more: Tieto dvojlôžkové izby s inak rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby na pevninskej strane sa nachádzajú na horných poschodiach a majú bočný výhľad na more.
Super ekonomické izby: Super ekonomické izby majú rovnaké vybavenie ako dvojposteľové izby na strane pozemku, sú však o niečo menšie a nemusia byť na výhodnom mieste (obmedzená kvóta a špeciálna cena).

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: Všetky jedlá formou bufetu. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje cca od 10.00 do 23.00 hod. Neskoré raňajky do cca 11:30 hod. Drobné jedlá v snack reštaurácii cca od 12:00 do 18:00 hod.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Športové animácie počas dňa a večerný program so živou hudbou 3x týždenne.

Šport zahŕňal: aqua aerobik, svitanie (kombinácia tai chi, jogy a pilates).

Wellness: Spa zóna s množstvom rôznych zariadení a aplikácií za poplatok. Krytý bazén (vyhrievaný v máji, septembri a októbri) je v cene.

Hotelové služby: WiFi v lobby (v cene).
Navyše prenájom trezoru na recepcii (v cene izby).

Hotelové kreditné karty: Mastercarf, Visa.

Poznámky: Na večeru je potrebné vhodné oblečenie.
Dospelí je možné rezervovať iba od 16 rokov.
****
Hotelový komplex nie je bezbariérový a hotel nemá bezbariérové izby

Poznámka 2:
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2023 na strane 63.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu