Helena Resort - Helena Park

načítavam...
sám/sama s dieťaťom pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi vyhrievaný bazén v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén wellness detský bazén pokojná poloha piesočnatá pláž wifi
Poloha: Štýlový 4-hviezdičkový hotel sa nachádza na pokojnom mieste na okraji zálivu na Slnečnom pobreží. Mierne svahovitá pláž je vzdialená asi 150 metrov a centrum mesta asi 2,5 km. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá asi 40 minút (asi 30 km).

Vybavenie: Populárny hotel sa nachádza v dobre udržiavanej záhrade a ponúka výhodu, že je možné využiť niektoré zariadenia sesterského hotela Helena Sands. V komplexe sa nachádza vstupná hala s recepciou, bazén a lobby bar a lounge bar s terasou. Hlavná reštaurácia a reštaurácia s rybami (za poplatok) poskytujú kulinárske špeciality. V útulnej atmosfére sa môžete ochladiť vo vonkajšom bazéne so sladkou vodou a vychutnať si slnko na slnečnej terase. Ležadlá a slnečníky sú hosťom k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo, v závislosti od dostupnosti.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby sú vkusne zariadené a majú klimatizáciu (každú hodinu), satelitnú TV, telefón, trezor, minibar (vyplnený bezplatne pri príchode, doplnenie na vyžiadanie za poplatok), kúpeľňa / WC so sušičom vlasov, balkón a pohľad na pevninu. Možno rezervovať aj na jednorazové použitie.
Dvojposteľová izba záhradná strana: Sú umiestnené na záhradnej strane s rovnakým vybavením a možno ich rezervovať aj na jedno použitie (DEG).
Suita: Suity sú vybavené ako dvojlôžkové izby, majú samostatný salón s rozkladacou pohovkou a tiež župany.

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: Pomôžte si bohatým bufetom k všetkým jedlám a vychutnajte si pohodlie neskorých raňajok. Tematické večery sú ponúkané trikrát týždenne v reštaurácii The Blue Lagoon (s rezerváciou) a slávnostná večera s bufetom v hlavnej reštaurácii raz týždenne. Počas dňa dostanete tiež občerstvenie, kávu / čaj, pečivo a zmrzlinu. Miestne a určité dovážané alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii od 10:00 do polnoci.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Šesťkrát týždenne sa koná pestrá denná zábava a niekoľkokrát týždenne večerné programy pre zábavu so živou hudbou a predstaveniami.

Šport v cene: fitness, stolný tenis, boccia, plážový volejbal.

Šport za poplatok: tenis, biliard.

Program pre deti: K dispozícii sú dva samostatné detské bazény a detské ihrisko. Miniklub pre deti vo veku od 4 do 12 rokov poskytuje zábavu 6 dní v týždni. Reštaurácia ponúka ďalší detský bufet.

Wellness: Pri pobyte na 5 a viac dní je možné 1x za pobyt využiť saunu (parná sauna, aromaterapeutická sauna alebo fínska sauna s relaxačnou zónou) zdarma Doplnkové návštevy sauny, masáže a návšteva kozmetického salónu sú možné za poplatok.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet vo vstupnej hale a na izbách zdarma.

Poznámky: V deň odchodu sa bezplatné stravovanie končí obedom.
Izby pre telesne postihnutých je možné rezervovať na vyžiadanie (najvyššie poschodie). K dispozícii sú rampy a široké výťahy, ale nie všetky časti hotela sú ľahko dostupné pre hostí s obmedzenou pohyblivosťou kvôli architektúre zariadenia.

Poznámka 2: Kontakt:
Helena Park
Tel.: +359 554 201028
Fax: +359 554 201028
Mail:
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2022 na strane 58.

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoj zábavný a voľnočasový program (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nízkeho počtu hostí.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu