Forest Beach

načítavam...
sám/sama s dieťaťom priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: zasadené v lese rezort sa nachádza priamo na dlhej piesočnatej pláži. Zábavné a nákupné možnosti sú cca. 2,5 km Primorsko.

Vybavenie: Hotel má 207 izieb, lobby, recepcia, Wi-Fi (na recepcii a pri bazéne zadarmo), hlavná reštaurácia, vonkajšie terasy, štyri bary a malý supermarket. V dobre udržiavané a priestranné dôvodov, veľký Poollandschaftmit aktívny bazén a pokojné bazén sa nachádza v blízkosti pláže, bar pri bazéne a dva detské bazény sa. Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pre hostí k dispozícii pri bazéne zadarmo. Plážové osušky (nutná záloha). Na pláži sú k dispozícii 2 lehátka a 1 slnečník zdarma (v závislosti od dostupnosti).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Štúdio: Štúdiá sú vybavené obývacou izbou / spálňou, vaňou alebo sprchou / WC, 2. WC, samostatnou klimatizáciou, plne vybaveným, funkčným kuchynským kútom, inteligentnou TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, LAN, telefónom, trezorom a zariadeným balkónom alebo terasa so záhradným nábytkom. Možno si ich rezervovať aj na jedno použitie za príplatok.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Cooking show, 6x/týždeň grilovanie, tematické večery, občerstvenie od 15 do 17 hodín. Nápoje (káva, čaj, kakao, voda, nealkoholické nápoje, alkoholické a nealkoholické nápoje, čapované pivo a likéry s príslušnými otvorenými bary) od 9-23 hod zahrnuté.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Animácie (6 dní v týždni), pestrý večerný program.

Šport v cene: bazén, futbal, basketbal, volejbal, pétanque, hádzanárske ihrisko, stolný tenis pre všetky vekové kategórie, šach, backgammon, šípky, lukostreľba, bežecká dráha, stolný tenis, bedminton, bedminton a vonkajšie fitness vybavenie, a plážový volejbal.

Športové a zariadenia: Tri tenisové kurty (za poplatok). Ostatné vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Program pre deti: Zábava pre deti 6 dní v týždni, mini klub, 2 ihriská, mini diskotéka.
Detské postieľky zdarma (na vyžiadanie).

Trasy: parkovanie zadarmo.

Wellness: Masáže a vlnové procedúry za poplatok v hoteli Forest Beach (iba masáž) a v neďalekom hoteli Les Magnolias.

Hotelový servis: Pranie, taxi, požičovňa áut, zmenáreň.

Hotelové kreditné karty: Visa, Mastercard

Poznámky: Adresa: 8183 International Youth Center
Primorsko, Bulharsko
Telefón: 359 55030127
Hotel je vhodný pre ľudí s mobilnými obmedzenia.
Check-in: od 14 hodín //Check out: do 12 hod
Domáce zvieratá do 10 kg sú povolené na požiadanie a za poplatok (20 LVA / deň).
Hotel priateľský k zvieratám - vedľa hotela a reštaurácie sa nachádza psia zóna / otvorený priestor pre psy.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu