Duni Royal Pelican Resort

načítavam...
Poloha: Rezort Duni pozostáva z 5 hotelov v malebnom prostredí, uprostred prírodnej rezervácie na miernom svahu, zaliaty dunami, dlhými piesočnatými plážami, niektoré priamo na pláži v krásnej zátoke a v prírodnej lesnej oblasti, cca. 7 km od Sozopolu. Komplex obklopuje malé uličky, turistické chodníky a typická architektúra, ktoré prekvapujú a inšpirujú zvláštnou atmosférou.
Zasnená, priestranná a uzavretá nehnuteľnosť sa tiahne až k dlhej a jemnej piesočnatej pláži. Ideálne rodinné letovisko na pokojnom mieste.
Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá asi 60 minút (cca 45 km).

Vybavenie: V komplexe Duni je celkovo 5 hotelov na ploche takmer 50 hektárov pre rodiny, osamelých cestovateľov a páry hľadajúce pokoj a pohodu, priateľov i dovolenkárov v športe. Má 10 tenisových kurtov, 4 bazény, vlastný aquapark, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi pri bazénoch a na pláži, množstvo športových ponúk, fantastické reštaurácie, bary, občerstvenie a pitie, koktailové bary, amfiteáter, obchody , fitnes a sauny, minigolfové ihrisko, lukostreľba a dokonca aj vlastný malý prístav. Na pláži sa môžete venovať rôznym vodným športom. Čaro malej bulharskej dediny tu bolo vymodelované do dokonalosti a nenecháva nič potrebné.
Hotel Duni Royal Pelican Resortl vás víta v najvyššom bode rezortu Duni. Elegantný hotel kombinuje rodinnú a aktívnu dovolenku. Rezort bol postavený v štýle bulharskej renesancie a zaujme vkusnou atmosférou. 238 izieb je svetlých a priateľských a ponúka priestor pre celú rodinu. Impozantná vstupná hala s recepciou, zmenáreň a obsluha hostí ponúka príjemnú recepciu, výťahy sú samozrejme k dispozícii. Kulinársku ponuku dopĺňa reštaurácia, lobby a bar pri bazéne.
V krásnom vonkajšom priestore so slnečnou terasou sa nachádza veľký sladkovodný bazén s integrovaným detským / detským bazénom a samostatným detským bazénom. Vrcholom pre malých aj veľkých je aquapark „DUNI“ so 6 šmykľavkami a samostatným detským bazénom (otvorený od júna do septembra, v závislosti od počasia). Na všetkých slnečných terasách a ležadlách pri bazéne a na plážovej časti hotela sú hosťom bezplatne k dispozícii ležadlá, slnečníky a plážové osušky. Iba pár krokov pešo vás chodník vedie zeleným parkom k jemnej piesočnatej pláži (cca 250 m), k dispozícii je tiež snack bar s jedlom a nápojmi.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba pevná strana: Dvojlôžková izba pevná strana je vybavená dvoma oddelenými posteľami, klimatizáciou (jún - september, centrálne ovládaná), kobercami, trezorom, pracovným stolom, sušičkou, minibarom (za poplatok), satelitnou TV, izbovou službou ( za poplatok), kúpeľňa / WC, sušič vlasov a zariadený balkón.
Izby s bočným výhľadom na more, s výhľadom na bazén alebo na jednorazové použitie je možné rezervovať za príplatok.
Izby Super Economy: Izby Super Economy sú na menej preferovanom mieste s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.
Suita Junior: Suity Junior sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby a sú navyše vybavené rozkladacou pohovkou pre 3. a 4. osobu.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: Raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, občerstvenie, polnočné občerstvenie a koláče / pečivo (v popoludňajších hodinách) sa podávajú formou bufetu, s výnimkou večere. K dispozícii je tiež výber z menu. Pravidelne sa konajú tematické večery. Dostanete vybrané nealkoholické a národné alkoholické nápoje a kávu / čaj (popoludní). Hotel nosí náramok AI, ktorý je vhodný pre hlavnú reštauráciu (formou bufetu). Hotel vás tiež rozmaznáva v niektorej zo špecialít à la carte reštaurácií (talianska alebo bulharská, potrebné na požiadanie a na základe rezervácie). Bary a ďalšie: lobby bar, bar pri bazéne , Cukráreň (Cukráreň) (jún - september a za poplatok) Skybar (jún - september a za poplatok)

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: animácie pre dospelých, animácie pre fitnes, športové animácie, šou, tanečné kurzy,
Diskotéka, nočný klub a amfiteáter pre predstavenia.

Zahrnuté športy: aerobik, aqua aerobik, karoséria, tanečný / latinskoamerický aerobik, step aerobik, strečing, ZUMBA®, lukostreľba, plážový futbal a plážový volejbal.

Športy za poplatok: potápanie, vodné lyžovanie, banánový čln (všetci poskytovatelia tretích strán).
10 tenisových kurtov (požičovňa rakiet), fitnescentrum, minigolf (dodávateľ tretích strán) a horské bicykle (prehliadky so sprievodcom).

Program pre deti: detský bazén, starostlivosť o deti, klub dospievajúcich, zábava pre mládež, detské ihrisko, zábava pre deti, detský klub / miniklub a minidiskotéka (v aquaparku, vzdialenom asi 500 metrov).
V reštaurácii sú k dispozícii vysoké stoličky pre deti.

Wellness: Vo vnútri rezortu sa nachádzajú „Duni Marina Royal Palace Spa“, masáže (klasická masáž, masáž celého tela a masáž chrbta) a kozmetické / kozmetické ošetrenie (proti starnutiu, ošetrenie celulitídy, peeling, ošetrenie tváre, manikúra a pedikúra). Všetko za poplatok.

Hotelová služba: recepcia, služba hosťom,
Malý obchodík
Wi-Fi (za poplatok)
Lekárska služba (za poplatok)
Práčovňa (za poplatok)
Zmenáreň,
bezplatné parkovacie miesta podľa dostupnosti

Poznámky: Pre všetky jedlá v reštauráciách je potrebné vhodné oblečenie.

Čas registrácie od 14:00, čas odhlásenia do 12:00, neskoré odhlásenie za poplatok (na vyžiadanie a vopred)

Detská postieľka na vyžiadanie, zdarma

Poznámka 2:
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 72.

Sezónna poznámka: V hoteli BOJA98 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu