Duni Royal Marina Palace

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén tobogány wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Duni Royal Resort pozostáva z 5 hotelov v malebnom prostredí. Je uprostred prírodnej rezervácie, na miernom svahu, vnorený do dún a len asi 7 km od Sozopolu. Dlhé piesočnaté pláže a krásna zátoka sú v bezprostrednej blízkosti. Malé uličky, chodníky a typická architektúra veľkolepého hotelového komplexu prekvapia a potešia zvláštnou atmosférou. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá cca 60 minút (cca 45 km).

Vybavenie: Rezort má na ploche viac ako 50 hektárov celkom 5 hotelov pre rodiny, single cestovateľov a páry hľadajúce pokoj a pohodu, priateľov a športových dovolenkárov. Má 10 tenisových kurtov, 4 bazény, vlastný aquapark, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi pri bazéne a na pláži, veľa športových možností, fantastické reštaurácie, bary, stánky s občerstvením a nápojmi, koktailové bary, amfiteáter, obchody , fitness a sauny , minigolfové ihrisko, lukostreľnica a dokonca aj vlastný malý prístav. Na pláži sú rôzne vodné športy. Kúzlo malej bulharskej dedinky tu bolo obnovené do dokonalosti a nesplní žiadne želania.
Špičkový hotel rezortu, Duni Marina Royal Palace, sa nachádza priamo na pláži a v malom prístave, má 311 izieb rozložených na 8 poschodiach (výťah) a svojim hosťom ponúka recepciu, bufetovú reštauráciu, 2 à la carte reštaurácie (bulharské a taliansky v susednom hoteli Duni Belleville a Duni Holiday Village), krytý bazén, bazén a lobby bar a špeciálny vrchol - "Sky Bar" na streche luxusného hotela, kde sú hostia vo večerných hodinách obsluhovaní Nápoje a koktaily sa podávajú v elegantnej atmosfére (nie je súčasťou ponuky AI, za poplatok) Vo veľkej, priestrannej záhrade je veľký bazén s integrovaným detským bazénom. Ležadlá, slnečníky a osušky sú v cene pri bazéne a na pláži (v závislosti od dostupnosti). Snack bar na pláži ponúka občerstvenie a nápoje.
Aquapark "DUNI Aquapark" (otvorený 1. júna - 15. septembra) s množstvom tobogánov inšpiruje malých aj veľkých hostí. Hostia môžu využívať všetko vybavenie sesterských hotelov Duni Marina Beach, Duni Pelican, Duni Belleville a Duni Holiday Village, keď sú otvorené. V prípade nepriaznivého počasia je na začiatku a konci sezóny otvorený aj krytý bazén hotela.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba na pevninskej strane: Dvojlôžkové izby na pevninskej strane (nefajčiarske izby s rozlohou cca 23-26 m²) sú vybavené dvomi samostatnými lôžkami a majú vaňu/WC a sušič vlasov. Medzi ďalšie vybavenie patrí klimatizácia (centrálne ovládaná od polovice júna do polovice septembra), koberce, písací stôl, rozkladacie kreslo ako prístelka, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi (za poplatok), telefón, minibar (za poplatok), prenájom trezoru a zariadený balkón . Dvojlôžkové izby s výhľadom na more, pri bazéne alebo na jedno použitie je možné rezervovať za príplatok.
Junior suity: Junior suity (cca 32-36 m²) sú o niečo priestrannejšie a majú manželskú posteľ, jednolôžko a rozkladaciu pohovku, inak sú rovnako zariadené ako dvojlôžkové izby na strane pozemku.
Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.
Suita: Suity (cca 38-40 m²) sú vybavené ako dvojlôžkové izby, ale pozostávajú z obývacej izby s posedením, rozkladacou pohovkou a samostatnej spálne s manželskou posteľou (oddelenej dverami). Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.
Super ekonomické izby: Super ekonomické izby sú zvyčajne izby, ktoré sa môžu líšiť od štandardných izieb, pokiaľ ide o umiestnenie, veľkosť a vybavenie. Za rozdelenie zodpovedá hotelier na mieste (obmedzený kontingent a špeciálna cena).

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: V bufetovej reštaurácii si môžete dopriať raňajky (cca 7:00 - 11:00 hod.), obedy (cca 12:30 - 14:30 hod.) a večere (cca 19:00 - 21:30 hod.) z bohatého tematického bufetu. Počas dňa je v bare pri bazéne káva a koláč. Koktaily, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú v lobby bare a v bare pri bazéne podľa príslušných otváracích hodín. Bary vo vestibuloch a v Aquaparku sú otvorené každý deň do polnoci. Okrem toho sú na rôznych staniciach v rozsiahlom zariadení k dispozícii stánky so sendvičmi približne od 11:30 do 18:00 a ponúkajú občerstvenie. Pred plážou sa nachádza snack bar, ktorý je hosťom k dispozícii aj v plavkách týždenne, môžete využiť jednu z dvoch a la carte reštaurácií za malý servisný poplatok cca 10 BGN / 5 BGN pre deti (deti 3-12 rokov, splatné na mieste, v závislosti od dostupnosti a predchádzajúcej rezervácie).

Kategória krajiny: 5 hviezdičiek

Zábava: Vo večerných hodinách sa o dobrú zábavu postarajú animačné programy a show. Duni Holiday Village Above Air Disco do 12:00 hod. Všetky športové a večerné animácie sa konajú vo veľkej aréne/amfiteátri a okolo bazéna v hoteli Duni Marina Beach.

Šport zahŕňa: aerobik, aqua aerobik, dance aerobik, step aerobik, ZUMBA, lukostreľba, plážový volejbal a využitie tenisového kurtu.

Šport za poplatok: minigolf (externý poskytovateľ), fitness centrum a kangoo skoky.

Program pre deti: Hotel Duni Marina Beach ponúka malým hosťom detský klub/miniklub (3-11 rokov), klub tínedžerov (12-16 rokov), detskú zábavu a zábavu pre mladých. mini diskotéka.

Wellness: kúpeľné centrum. Všetky procedúry sú za poplatok.

Hotelové služby: Hostia môžu využívať všetky zariadenia sesterských hotelov Duni Marina Beach, Duni Pelican, Duni Belleville a Duni Holiday Village, keď sú otvorené.
Detské postieľky (v cene, na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti).

Poznámky: Nie všetky zariadenia sa nachádzajú priamo v hoteli, ale čiastočne v inej budove hotela Duni Royal Resort.
V každej hlavnej reštaurácii je možnosť ohriať detskú stravu pomocou mikrovlnnej rúry a príslušenstva.
Čas registrácie od 14:00 hod. Čas odchodu do 12:00 hod.

Poznámka 2: Wi-Fi je spoplatnené v celom objekte, ale je k dispozícii bezplatne na príslušnej recepcii. Vzhľadom na polohu hotela v prírodnej rezervácii môže dochádzať k obmedzeniam a výpadkom internetového pripojenia.
Za príplatok je možné na mieste na vyžiadanie zarezervovať Wi-Fi k rezervovanej izbe, na deň 10 BGN (cca 5 eur), v ponuke sú aj paušálne tarify, tie sú o niečo lacnejšie v závislosti od dĺžky pobytu.
Bulharsko Hotel Duni Royal Resort
8133 Sozopol
Telefón: +359 550 222 60


V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2023 na strane 70.

Sezónna poznámka: V závislosti od poveternostných podmienok, počtu hostí a začiatku a konca letnej sezóny nemusia byť k dispozícii všetky hotely a zariadenia v stredisku.
**
V hoteli BOJA97 sú možné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu