Barcelo Royal Beach

načítavam...
babysitting priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Prémiová pláž Royal Royal sa nachádza v centre mesta Slnečné pobrežie a je vzdialená len cca. 70m od širokej piesočnatej pláže. Početné nákupné a zábavné zariadenia vrátane kasína sú v bezprostrednej blízkosti.

Vybavenie: Moderný hotel má 311 izieb rozmiestnených na 8 poschodiach a svojim hosťom ponúka recepciu, 2 reštaurácie, bar pri bazéne a lobby bare a športový bar otvorený večer s animačnými a šou. Na nákupy vás pozýva priestranné nákupné centrum. Vonku sú 3 bazény, jeden s integrovaným detským bazénom a veľká záhrada s rozlohou viac ako 9000 m². Ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne zadarmo. Kúpeľné centrum na 1 200 m² tiež rozmaznáva hostí mnohými ponukami.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba strana pozemku / záhrady: izby majú dve samostatné postele, sprchu / vaňu, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, klimatizáciu, TV, Wi-Fi, telefón, minibar a trezor, ako aj balkón alebo terasu. Izby s výhľadom na bazén alebo na more je možné rezervovať za príplatok. Možno rezervovať ako jednolôžkovú izbu.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: majú rovnaké vybavenie na mori.
Apartmán: Klasicky zariadená aplikácia. majú dve jednolôžka a samostatný obývací priestor s kuchynkou a jedálenským kútom, mini chladničkou a ďalšou vysúvacou posteľou. V obývacej izbe je televízia, telefón a trezor. Kúpeľňa s vaňou / sprchovacím kútom má veľké zrkadlo, kozmetické zrkadlo, telefón a sušič vlasov. Byty sú na strane pozemku.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Polpenzia: Raňajky a večere sa podávajú formou bufetu v oboch hlavných reštauráciách.

Pri rezervácii all inclusive:
: K dispozícii sú 2 bufetové reštaurácie, ktoré podávajú raňajky, obedy a večere s bohatým tematickým bufetom. Počas dňa je v bare pri bazéne káva a koláč. Koktejly, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú v športovom bare, pri bare pri bazéne a vo vstupnej hale v otvorenom čase.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Vo večerných hodinách sa o dobrú zábavu postará živá hudba v lobby bare alebo v bistre, ako aj animácie a vonkajšie predstavenia v športovom bare.

Šport v cene: fitnes miestnosť.

Detský program: Detský klub pre deti od 4 do 12 rokov je otvorený denne (10 - 12: 30 a 15 - 17 hodín) a ponúka vašim deťom rôzne hry na zábavu. Každý večer deti v diskotéke pri športovom bare.

Wellness: sauna, vírivka a krytý bazén zdarma. Za poplatok: využívanie kúpeľnej oblasti (prístup od 16 rokov) s tureckým kúpeľom (hammam). Doprajte si masáž a kozmetické procedúry.

Hotelová služba: Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli.

Poznámky: Balík all inclusive končí v deň odchodu o 12:00, predĺženie na mieste s neskorším odchodom 25 € p.P. Aufpeis. Izbu je však potrebné skontrolovať.
Kontakt:
Kráľovská pláž Barcelo
Tel.: +359 55420400
Fax: +359 55420405
Mail:

Upozornenie na sezónu: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovnej sezóny (najmä v máji a októbri) môžu hotely a klubové zariadenia obmedziť svoj zábavný a zábavný program (napr. Animácie, detský klub alebo vodné športy) z dôvodu malého počtu hostí.
**

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu