Baikal & Annex

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vonkajší bazén tobogány detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Priateľský komplex sa nachádza v centre živého mesta Slnečné pobrežie, iba 150 metrov od dlhej jemnej piesočnatej pláže. V okolí nájdete množstvo barov, reštaurácií, obchodov, taverien a nočných klubov.

Vybavenie: Hotel pozostáva z 3 budov so 4 až 7 poschodiami a má 298 izieb, vstupná hala s recepciou (prenájom trezorov), 2 výťahy, bufetová reštaurácia, lobby bar, bazén s detským bazénom (ležadlá a slnečníky pri bazéne v cene a na pláž za poplatok), bar pri bazéne, snack bar, kiosk a kaderníctvo.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Príjemne zariadené dvojlôžkové izby (cca 19m²) majú sprchu / WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, chladničku, vysúvaciu posteľ a balkón.
Možno rezervovať ako jednolôžkovú izbu.
Dvojlôžková izba Superior: Dvojlôžkové izby Superior (približne 31 m²) sú o niečo priestrannejšie a sú rovnako vybavené ako dvojlôžkové izby (možnosť ubytovania 2 dospelých a 2 detí).
(Dodatočne možné rezervovať podľa BOJA37 ako dvojlôžková izba superior (DSU).)
Štúdio (S12): Štúdiá (približne 32 m²) majú ďalší obývací priestor s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.
Apartmán 1 spálňa: Apartmán 1 spálňa má samostatnú spálňu s rovnakým vybavením ako štúdiá.
Štúdio (S13): Štúdiá (S13, približne 45 m²) majú ďalší obývací priestor (3 bežné a 2 prístelky) s rovnakým vybavením ako štúdiá (S12). Minimálna obsadenosť sú 3 dospelí.
Super ekonomická izba (BOJA37): Obvykle ide o miestnosti, ktoré sa líšia umiestnením, veľkosťou a zariadením od štandardných izieb. Za rozdelenie zodpovedá hotelier na mieste.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Káva, čaj, koláč a zmrzlina od 10. do 20. hodiny Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (občerstvenie od 11:00 do 17:00) v bare pri bazéne od 10:00 do 18:00 (občerstvenie od 11:00 do 17:00 v bare pri bazéne) a v lobby bare od 11:00 do 23:00

Národná kategória: 4 hviezdičky

Športy v cene: stolný tenis, fitnes

Šport za poplatok: minigolf

Detský program: detský bazén, detské ihrisko, detský klub a animácie

Poznámky: Kontakt na hotel:
Tel. 00359-554-22288
Faxom 00359-554-22240

Možno rezervovať aj v dynamickom produkte pod kódom BOJA37. Zmena rezervácie možná na požiadanie.


Sezónna poznámka: V hoteli BOJA37 sú možné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu