Avliga Beach

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel Avliga Beach je od promenády oddelený iba od dlhej jemnej piesočnatej pláže. Živé centrum s mnohými nákupnými a zábavnými možnosťami je vzdialené asi 300 metrov.

Vybavenie: Hotel má celkom 128 izieb, ktoré sú rozložené na 4 poschodiach. Hotel svojim hosťom ponúka vstupnú halu s recepciou, dva výťahy, bar, TV kútik, internetový kútik (za poplatok) a reštauráciu s terasou. Vonku je vyhrievaný bazén so samostatným detským bazénom, slnečná terasa a bar pri bazéne. Ležadlá a slnečníky sú hotelovým hosťom k dispozícii bezplatne pri bazéne a za poplatok na pláži.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double: VITA izby sú vybavené sprchou/WC, klimatizáciu (na hodinu a ak počasie dovolí), telefónom, TV so satelitným príjmom, chladničkou a balkónom.
Dvojlôžková izba pool side: sú umiestnené v rovnakých zariadeniach ako sú dvojlôžkové izby na strane bazéna. Aj pre jedno použitie k dispozícii.
Single: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby na vedľajšom pozemku.

K dostaniu Jedlo: polpenzia navyše: Raňajky a večere formou bufetu, a to aj vrátane nealkoholických nápojov, piva a vína k večeri

Národná kategória: 3 hviezdičky

Šport v cene: Fitnescentrum je hotelovým hosťom k dispozícii zadarmo.

Wellness: Využívanie sauny a všetkých masáží je za poplatok.

Hotelová služba: bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v hale,
Trezory na prenájom sú k dispozícii na recepcii.

Upozornenia: Nie všetky oblasti hotela sú bezbariérové.

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) kvôli nízkemu počtu hostí.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu