Aqua Paradise Resort

načítavam...
singles pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi vyhrievaný bazén vnútorný bazén vonkajší bazén wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel sa nachádza 500 m od mierne sa zvažujúcej verejnej piesočnatej pláže v blízkosti Nesebaru. V okolí sú obchody. Je to asi 3 km od jadra krásneho starého mesta Nesebar. Letisko Burgas je vzdialené približne 25 km, doba transferu približne 40 minút.

Vybavenie: Nádherný rodinný hotel bol postavený v roku 2018 a pozostáva z troch budov s celkovým počtom 432 bytových jednotiek. Hlavná budova pozostáva celkovo z piatich poschodí. Veľká vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, výťahy, obchod so suvenírmi, kiosk a kaderníctvo. Hotel ponúka hlavnú reštauráciu (bufet), ako aj taliansku a fusion reštauráciu (raňajky a večere, 1.6.-15.9., Špeciálne podmienky, nutná rezervácia). Medzi ďalšie zariadenia patrí kaviareň, lobby bar, bar pri bazéne, snack bar a ďalšie dva bary. Na výlety do Nesebaru a na pláž je k dispozícii hotelový autobus (za poplatok). V priestrannom vonkajšom priestore je záhrada so slnečnou terasou (ležadlá a slnečníky zdarma). Hotel má krytý bazén (vyhrievaný v máji a septembri a otvorený okolo 9:00 - 12:00 a od 13:00 do 18:00 mimo týchto mesiacov. Nevyhrievaný a otvorený od 8:00 do 10:00 a od 17:00 do 19:00. )) a 4 bazény, z toho 2 (relaxačný bazén) pre dospelých, aquapark (v cene, cca 21.5.-15.9., zatvára sa podľa počasia, jedlo / pitie za poplatok) a vírivka. Všetky bazény sú naplnené sladkou vodou.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Príjemne zariadené dvojlôžkové izby (cca 26-30 m²) sa nachádzajú vo vedľajších budovách a majú kúpeľňu / sprchu / WC, kozmetické zrkadlo, klimatizáciu, trezor (súčasť dodávky), satelitnú TV (s niektorými programami v nemeckom jazyku) ), Wi-Fi (v cene), rýchlovarná kanvica, zariadenie na prípravu kávy / čaju (voda je pre hostí zabezpečená pri príchode), balkón alebo terasa s výhľadom na pevninu alebo bazén. Možno si ich za príplatok rezervovať ako dvojlôžkovú izbu na jedno použitie.
Dvojlôžkové izby Superior: Dvojlôžkové izby Superior (približne 31-35 m²) majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, sú však umiestnené v hlavnej budove a majú výhľad na pevninu alebo bazén.
Rodinné izby: Rodinné izby (približne 51 - 60 m²) sa nachádzajú vo vedľajšej budove alebo v hlavnej budove a pozostávajú z kombinovanej obývacej izby / spálne, 2 samostatných spální, rozkladacej pohovky, 2 kúpeľní a majú výhľad na pozemok alebo bazén, s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.
Apartmán s 1 spálňou: Apartmány s 1 spálňou (približne 51 - 60 m²) sa nachádzajú v hlavnej budove a pozostávajú z kombinovanej obývacej izby / spálne a samostatnej spálne. Medzi ďalšie vybavenie patrí rozkladacia pohovka, vaňa / WC alebo sprcha / WC so samostatným WC, kozmetické zrkadlo, klimatizácia, trezor (v cene), satelitná TV (nemecké a miestne programy, plochá obrazovka), Wi-Fi (v cene) ), rýchlovarná kanvica, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju (voda je hosťom poskytnutá pri príchode), balkón alebo terasa a majú výhľad na pevninu alebo bazén.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa občerstvenie, popoludní káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii od 10-23 hodín v jednotlivých otvorených baroch zahrnuté. Importované nápoje a všetky ostatné doplnky taký. B. čerstvo vylisované ovocné šťavy sú proti Gebühr.Gäste pod 18 prijímať žiadny riadny šaty v reštauráciách by ocenili. Plavky, nie sú povolené.
Špeciálne reštaurácie all inclusive: Pri rezervácii na viac ako 4 noci majú hostia možnosť vychutnať si raňajky a večere v špeciálnej reštaurácii zdarma raz za pobyt, pri pobytoch na menej ako 3 noci je to tiež možné, ale za malý príplatok na recepcia pri rezervácii. ktorá sa vždy vyžaduje. Dospelí: 20, -BGN / deti 10, -BGN.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Denné zábava, 6x týždenne večerná zábava, 6x týždenne športové animácie, 6 x týždenne, karaoke miestnosť, animácie: nemecky, anglicky.

Šport v cene: posilňovňa, volejbal, basketbal, futbal.

Športové a zariadenia: kolkáreň stolný tenis biliard, šípky, stolný futbal/stolný futbal stolný tenis :, hotelové, osvetlený prenájom tenisových rakiet a loptičiek 1 tvrdý povrch.

Program pre deti: Detský klub / miniklub, denné a večerné animácie pre deti (6x týždenne, 4 - 12 rokov), detské ihrisko (zvnútra aj zvonku), herňa, detská diskotéka, detský bazén (zvnútra aj zvonku, vo vnútri vyhrievaný v máji a septembri) a otvorené okolo 9 - 12 hodín a od približne 13:00 do 18:00 mimo týchto mesiacov, nevyhrievané a otvorené od približne 8:00 do 10:00 a od približne 17:00 do 19:00

Wellness: Kúpele: 780 m² s rôznymi masáží a terapií za poplatok. Plavecký areál, Jacuzzi sauna soľná jaskyňa, parný kúpeľ, bylinková sauna relaxačná miestnosť možné využívať zadarmo.

Hotelová služba: kyvadlová doprava autobusom (za poplatok), parkovacie miesta (podľa dostupnosti) a Wi-Fi (v cene).

Poznámky: V hotelovom komplexe pre osoby so zníženou pohyblivosťou, ktoré nie sú vhodné.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu