Aqua Paradise Resort

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti vyhrievaný bazén vnútorný bazén vonkajší bazén tobogány wellness detský bazén wifi
Poloha: Hotel sa nachádza 500 m od mierne sa zvažujúcej verejnej piesočnatej pláže v blízkosti Nesebaru. V okolí sú obchody. Je to asi 3 km od jadra krásneho starého mesta Nesebar. Letisko Burgas je vzdialené približne 25 km, doba transferu približne 40 minút.

Vybavenie: Krásny rodinný hotel bol postavený v roku 2018 a pozostáva z troch budov s celkovým počtom 432 bytových jednotiek. Hlavná budova pozostáva celkovo z piatich podlaží. Veľká lobby s 24-hodinovou recepciou, výťahmi, obchodom so suvenírmi, kioskom a kaderníctvom. Hotel ponúka hlavnú reštauráciu (bufet), ako aj taliansku a fusion reštauráciu (raňajky a večere, 1. júna - 15. septembra, špeciálne podmienky, nutná rezervácia). Medzi ďalšie zariadenia patrí kaviareň, lobby bar, dva bary pri bazéne, dva snack bary a dva ďalšie bary. Na výlety do Nesebaru a na pláž je k dispozícii hotelový autobus (za poplatok). V rozľahlom vonkajšom areáli je záhrada so slnečnou terasou (ležadlá a slnečníky zdarma). Hotel má krytý bazén (vyhrievaný v máji a septembri a otvorený od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 18:00, mimo týchto mesiacov nevyhrievaný a otvorený od 8:00 do 10:00 a od 17:00 do 19:00) a 4 bazény, 2 z ktorý (relaxačný bazén) pre dospelých, aquapark (vrátane, cca 10.5.-15.9., zatvorenie podľa počasia, jedlo/nápoje za poplatok) a vírivka. Všetky bazény sú naplnené sladkou vodou.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Veselo zariadené dvojlôžkové izby (cca 26-30 m²) sa nachádzajú v prístavbách a majú vaňu/sprchu/WC, rozkladaciu pohovku, kozmetické zrkadlo, klimatizáciu, trezor (v cene), satelitnú TV (s niektorými nemecké kanály), Wi-Fi (v cene), rýchlovarná kanvica, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju dostupné na požiadanie na mieste (voda bude hosťom poskytnutá na izbe pri príchode), balkón alebo terasa s výhľadom na krajinu alebo bazén . Za príplatok je možné rezervovať aj ako dvojlôžkovú izbu pre jednu osobu.
Dvojlôžková izba Superior: Dvojlôžkové izby Superior (cca 31-35 m²) majú rovnaké zariadenie ako dvojlôžkové izby, namiesto rozkladacej pohovky majú rozkladaciu pohovku, sú umiestnené v hlavnej budove a majú výhľad na krajinu. alebo bazén.
1-spálňový apartmán: 1-spálňové apartmány (cca 51-60 m²) sa nachádzajú v hlavnej budove a pozostávajú z kombinovanej obývacej izby/spálne a samostatnej spálne. K ďalšiemu vybaveniu patrí rozkladacia pohovka, vaňa/WC alebo sprcha/WC so samostatným WC, kozmetické zrkadlo, klimatizácia, trezor (v cene), satelitná TV (nemecké a národné programy, plochá obrazovka), Wi-Fi ( vrátane), rýchlovarná kanvica, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju na požiadanie (voda bude hosťom poskytnutá na izbe pri príchode), balkón alebo terasa a výhľad na krajinu alebo bazén. Maximálna obsadenosť : 3+1/2+2

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo poobede. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii od 10:00 do 23:00 v otvorených baroch a reštauráciách. Vrátane reštaurácií (8:30 – 2:00). Importované nápoje a všetky ostatné doplnky, napr. B. Čerstvo vylisované ovocné šťavy sú spoplatnené Hostia mladší ako 18 rokov sa v reštauráciách nemusia vhodne obliekať. Plavky nie sú povolené.
Špeciálne reštaurácie all inclusive: Pri rezervácii na viac ako 3 noci majú hostia možnosť vychutnať si raňajky a večeru v špeciálnej reštaurácii raz za pobyt zdarma. Pri pobytoch kratších ako 4 noci je to možné aj v závislosti od dostupnosti. ale za malý príplatok na recepcii Rezervácia, ktorá je vždy nutná. Dospelí : 30 BGN / deti 15 BGN.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: denne: denné animácie, večerné animácie, športové animácie, karaoke miestnosť, animácie v angličtine

Šport v cene: fitness, volejbal, basketbal, futbal v rámci športovej animácie

Šport za poplatok: bowling, stolný tenis, biliard, šípky, kopačky/stolný futbal Tenis: 1 tvrdý povrch, v hoteli, požičovňa tenisového vybavenia.

Program pre deti: Detský klub / miniklub, denné a večerné animácie pre deti (6x týždenne, 4 - 12 rokov), detské ihrisko (zvnútra aj zvonku), herňa, detská diskotéka, detský bazén (zvnútra aj zvonku, vo vnútri vyhrievaný v máji a septembri) a otvorené okolo 9 - 12 hodín a od približne 13:00 do 18:00 mimo týchto mesiacov, nevyhrievané a otvorené od približne 8:00 do 10:00 a od približne 17:00 do 19:00

Wellness: Wellness centrum: 780 m² s rôznymi masážami a procedúrami za poplatok. Bezplatne je možné využívať plavecký areál, vírivú saunu, soľnú jaskyňu, parný kúpeľ, oddychovú miestnosť bylinkovej sauny.

Hotelová služba: kyvadlová doprava autobusom (za poplatok), parkovacie miesta (podľa dostupnosti) a Wi-Fi (v cene).

Poznámky: Hotelový komplex nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu