Hilton British Colonial

načítavam...
Umiestnenie:
V ideálnom prípade sa nachádza na krásnej súkromnej pláži je len pár minút chôdze menej ako 5 minút od obchodného a finančného centra mesta Nassau. Hotel bol predtým pozemok Old Fort Nassau av súčasnej dobe ponúka svojim hosťom luxusné kombináciu obchodných a zábavných zariadení.

Zariadenie:
Cestujúci si môžu vybrať medzi 232 jednolôžkovými izbami, 36 dvojlôžkovými izbami, 2 junior suite a 21 apartmánmi. Recepcia je otvorená nepretržite. K dispozícii je výťah, ktorým sa dostanete na väčšinu poschodí. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - trezor, zmenáreň, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a biznis centrum. Vďaka WiFi vo verejných priestoroch (za poplatok) môžu hostia zostať v kontakte s vonkajším svetom. Hotel má bezbariérové ​​ zariadenie. Okrem obchodu so suvenírmi sú tu aj ďalšie obchody. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu pod holým nebom. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kúpeľňou a klimatizácia je ovládateľná klimatizáciou. Väčšina izieb má balkón, ktorý vás pozýva zdržiavať sa. Izby s kobercami majú posteľ veľkosti queen alebo king. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Pre väčšie pohodlie cestujúcich je k dispozícii žehliaca sada. Malé doplnky zabezpečia skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefónu, TV a rádia. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii sušič vlasov. Je možné rezervovať izby pre vozíčkarov s bezbariérovými kúpeľňami. Ubytovanie ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Sladkovodný bazén (čiastočne vyhrievaný bazén), ponúka osviežujúci vo vonkajších priestoroch. Pozývajúca lehátka a tienisté slnečníky sú k dispozícii na terase. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. V rekreačnej oblasti, v hoteli vedľa plážový volejbal, pádlo plavby loďou, jazda na kajaku a posilňovne ponúka aj náboj basketbal, plachtenie a šnorchlovanie. Dospelí aj deti majú možnosť zažiť zaujímavé zábavné programy.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú kaviareň a bar. Kočovníkov klimatizovaná nefajčiarska reštaurácia s vysokými stoličkami a fajciarov. Kontinentálne raňajky formou bufetu motivovaný vstať ráno. Pestrá obed (formou bufetu a à la carte) a večere (formou bufetu a la carte) spĺňajú všetky požiadavky.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu