Rodinná dovolenka autom

Rodinná dovolenka autom

Cestovanie autom je veľmi dostupné a v poslednej dobe sa stalo aj trendom. Je jedno či vyrazíte do hôr alebo k moru. Prinášame naše tipy pre rodinnú dovolenku vlastnou dopravou.

RODINNÁ DOVOLENKA AUTOM

DO AUTA! – MÁME VŠETKO? – IDE SA!

Výhoda cestovania vlastným autom je, že Vy si určíte kedy vyrazíte, kedy si urobíte prestávku a koho všetkého vezmete do auta so sebou. A tiež pri balení nemáte skoro žiadne obmedzenia, ktoré musíte dodržiavať ako pri leteckej preprave. Neobmedzené množstvo a váhu prepravovanej batožiny máte v cene a tým pádom je miesto aj pre kolobežku, niekoľko hračiek, bez ktorých sa Vaši najmenší nezaobídu, oblečenie a možno aj bicykel, ktorý zavesíte na nosič a môžete vyraziť.

Cestovanie autom je veľmi dostupné a v poslednej dobe sa stalo aj trendom. Je jedno či vyrazíte do hôr alebo k moru.

Prinášame naše tipy pre rodinnú dovolenku vlastnou dopravou:

CHORVÁTSKO

best FAMILY Hotel Lisanj 4*, Novi Vinodolski

Priamo na pláži s krištáľovo čistým morom sa ukrýva tento rodinný hotel. Oblasť Kvarnerského zálivu je ideálnym východiskovým bodom na výlety do okolia napr.: ostrov Krk s pekným prístavným mestom a malebným prístavom alebo výlet do jaskyne Postojna. Moderne a štýlovo zrekonštruovaný plážový hotel best FAMILY Hotel Lisanj ponúka prvé dieťa až do 17rokov zdarma! Mnohé priestranné rodinné izby so separátnou spálňou ponúkajú miesto až pre 6 osôb.

Pokiaľ by ste sa predsa rozhodli cestovať letecky, najbližšie letisko Rijeka je vzdialené len 45 minút.

best FAMILY Falkensteiner Diadora 4*, Petrcane

Rodinný hotel best FAMILY Falkensteiner Diadora s futbalovou školou a kuchyňou zameranou na zdravú výživu. Priamo na pláži, obrovský bazénový svet so 4-mi bazénmi, na poloostrove Punta Skala uprostred areálu Falkensteiner Hotels & Residences Punta Skala. Pozdĺž areálu sa tiahne malá promenáda, ktorá oddeluje hotel od stredomorskej vegetácie, ktorá poskytuje príjemný tieň. Do mestečka Petrčane sa dostaneme v rámci prechádzky za cca. 20 minút.

Hotel ponúka plnú penziu + nápoje k jedlám.

 

TUI BLUE Jadran 4*+, Tucepi

Moderná architektúra s swim-up suitami, 4 bary, 3 reštaurácie a samozrejme všetky vymoženosti konceptu TUI BLUE pre moderného dovolenkára. Ponorte sa do priezračnej modrej vody jadranu alebo sa poprechádzajte v mestečku Tucepi. TUI BLUE Jadran leží priamo na pláži, kvalitná a zdravá kuchyňa a inovatívny koncept fitness a výživných programov. Edukačné, aktívne a kreatívne animačné programy.

Pokiaľ by ste sa predsa rozhodli cestovať letecky, najbližšie letisko Split je vzdialené len 83km.

 

TALIANSKO

TUI FAMILY LIFE Janna e Sole 4*, Sardínia

Kto nechce dlho letieť a má radšej cestoviny a pizzu a túži po modernom hoteli s rozsiahlou ponukou zábavy a starostlivosťou o deti je v TUI FAMILY LIFE Janna e Sole na správnom mieste. Rodinný hotel s peknými a rozľahlými bungalovmi s ponukou all inclusive, uprostred zelene s výhľadom na pobrežie. Detský klub je rozdelený do troch vekových kategórií a deti sa v ňom stretnú kamarátmi s rôznych krajín. Rodičia si môžu zlepšiť svoje kulinárske zručnosti v známom programe Les Mills. Hotel tiež ponúka niekoľko reštaurácií s vyváženou a zdravou stravou, ako aj detským bufetom.

 

RAKÚSKO

best FAMILY Falkensteiner Cristallo 4*, Katschberg

Po vyčerpávajúcej túre si celá rodina oddýchne vo wellnesse s vlastným detským spa s bazénom v hoteli best FAMILY Falkensteiner Cristallo, šmykľavkou, detskou saunou a parným kúpeľom. Taktiež veľké rodiny sú tu vítané až 5 osôb je možné ubytovať v apartmánoch alebo rodinných suitách. Hotel s osobným prístupom sa postará o letnú dovolenku v prírode. Vnútorný aj vonkajší bazén sú vyhrievané.

best FAMILY Gut Wenghof 4*, Werfenweng

Náš Top Seller! Kulinárska ponuka tohto hotela je nielen zameraná na zdravú výživu, ale  zahŕňa aj panoramatickú reštauráciu so showcooking a 24/7 pizza kútik. Rodinná sauna, malý detský bazén v best FAMILY Gut Wenghof ako aj detské animácie v detskom klube pod vedením best FAMILY sprievodcov.

Vedeli ste, čo znamená skratka Samo? „Sanfte Mobilität“ - výnimočný koncept dediny Werfenweng. Len 10,-€ zaplatíte za Samo Card, ktorá ponúka rozsiahle možnosti služieb. Napríklad voľnočasové aktivity – Fuhrpark s viac ako 100 dopravnými prostriedkami, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, elektrické autá, mnohé fun-dopravné prostriedky ako elektrické skútre, tandemy, segway a detské dopravné prostriedky, ktoré môžete využívať bezplatne.

Travel Expert Katarina