Kuba vyžaruje jedinečnú atmosféru

Kuba - nechajte sa zlákať možnosťami, ktoré ponúka perla Karibiku.

Zažiť jedinečnú a nezabudnuteľnú dovolenku chce takmer každý. Väčšina ľudí pracuje celý rok a odkladá si peniaze na túto príležitosť. Niet sa preto čomu čudovať, keď si chce niekto dopriať nezabudnuteľnú dovolenku, ktorá sa od tých „klasických“ bude niečím odlišovať. Niekto hľadá exotické prostredie, prekrásny biely piesok, priezračne čistú vodu, či dokonalý kultúrny zážitok. A presne to všetko vám ponúka práve Kuba. Ide o jedinečný ostrovný štát, ktorý sa nachádza v Karibiku a prináša svojim návštevníkom nezabudnuteľné chvíle.

                        Dovolenka na Kube

Kuba je skutočný raj na zemi

Nie je nič lepšie, ako si vychutnať zaslúžený oddych na čarovnom mieste s prekrásnym okolím. Kuba je čarovné miesto, ktoré čaká len na vás. Nájdete tu prekrásne, čisté pláže, priezračne čisté Karibské more a prietor na zaslúžený odpočinok s množstvom zábavy. Okrem klasickej večernej zábavy v miestnych kluboch, si môžete dopriať zážitky na celý život. Vynikajúca poloha a prostredie Kuby poskytuje priestor na celodenné aktivity, ktoré len tak hocikde nenájdete. Užijete si plávanie s delfínmi, potápanie a pozorovanie najkrajších koralov, sledovanie žralokov, ale môžete tiež absolvovať rôzne túry. Na Kube sa zaručene nudiť nebudete. Vaša dovolenka na Kube naberie úplne nový rozmer.

                                                                     Dovolenka na Kube

Bohatá história a kultúrny zážitok

Kuba sa má čím pýšiť. Okrem rôznorodých aktivít a prekrásnej prírody sa vyznačuje príznačnou kultúrou a históriou. Za zmienku stojí najmä hlavné mesto Havana. Na toto nádherné mesto s farebnými budovami a pôvodnou architektúrou a atmosférou, určite nezabudnete. Historické uličky, po cestách sa preháňajúce staré, no zároveň štýlové vozidlá a obchody s tradičnými kubánskym cigarami, vytvárajú autentický zážitok pri návšteve tejto krajiny. Pochutnajte si na miestnych špecialitách a spoznajte rozmanitú krajinu zo všetkých možných uhlov. Dovolenka na Kube predstavuje jednoducho skvelú dovolenku pre každého. Neváhajte a nechajte sa zlákať možnosťami, ktoré táto perla Karibiku ponúka.

                                                                     

Naši travel experti  vám radi poradia a pripravia ponuku dovolenky na Kube šitú na mieru. Kontaktujte nás