Kuba a jej atmosféra dostane každého

Dovolenkový zážitok, ktorý si zapamätáte navždy

Objavte čaro amerického ostrova, ktorý dýcha históriou a odpočiňte si na opačnom konci zemegule.

Vyberte sa do severnej časti Karibského mora a okúste skutočnú exotiku v civilizácii. Prvky kultúry z latinskej Ameriky vás dostanú do varu a vy si tento mimoriadne exkluzívny dovolenkový zážitok navždy zapamätáte. Ostrov Kuba nie je len takým obyčajným letoviskom s množstvom pláží. Toto tvrdenie iste rád potvrdí každý, kto na Kube už bol. 

                                                                              Iberostar Daiquiri_Kuba

Kuba vás uchváti svojou prírodnou krásou v každej nadmorskej výške

Kuba vás rozhodne dostane svojou úchvatnou prírodnou scenériou, ku ktorej sa samozrejme radia aj čarovné pláže. Piesočnaté brehy sú obmývané azúrovou vodou osviežujúceho oceánu. Tie najkrajšie pláže sú práve v blízkosti exkluzívnych letovísk, ktoré môžete navštíviť aj vy. Ak sa však vydáte od pláží do stredu tohto dychberúceho ostrova, ostanete príjemne prekvapení. Historické centrum je zážitkom na celý život. Starodávne autá môžete stretávať takmer všade a závan tamojšieho režimu je cítiť na každom kroku. Okrem pláží a príjemnej prechádzky po meste, môžete svoj čas na Kube stráviť výletom do zoologických záhrad a miestnych morských akvárii. Vďaka tomu si nezabudnuteľnú dovolenku užijú aj rodiny s deťmi. Ak patríte k dobrodruhom a radi trávite voľné chvíle s dobrou partiou, Kuba vám otvára náruč plnú hôr, jaskýň a vodopádov.

                                                                              Sercotel Hotel Caribbean_Kuba

Kuba je známa svojou mimoriadne prívetivou klímou

Kuba je skvelým miestom na dovolenku v každej časti roka. Letné mesiace vás zohrievajú na príjemných 27 stupňov celzia, no zima vám nebude ani v januári. Priemerná teplota v rámci roka sa drží na hranici približne 25 stupňov Celzia. Príležitosť odletieť na Kubu v plavkách sa ponúka skutočne kedykoľvek. Objavte čaro ostrova Kuba, ktorý dýcha históriou a odpočiňte si na opačnom konci zemegule. Kuba je miesto, ktoré vás svojou atmosférou dostane, a preto niet na čo čakať.

                                       Sol Cayo Largo

Naši travel experti  vám radi poradia a pripravia perfektnú ponuku nezabudnuteľej dovolenky na Kube. Kontaktujte nás