Hotely, kde sa rozhodne oplatí ostať aj na večeru

Hotely, kde sa rozhodne oplatí ostať aj na večeru

Tie najlepšie hotely sa nevyznačujú len luxusným zariadením, exkluzívnou ponukou kvalitných postelí, ale aj vynikajúcou gastronómiou. V dnešnej dobe sociálnych médií, ale vieme, že nestačí potešiť len chuťové poháriky, ale aj oči. A s našimi 8 tipmi sa to rozhodne podarí!

Hotely, kde sa rozhodne oplatí ostať aj na večeru

Tie najlepšie hotely sa nevyznačujú len luxusným zariadením, exkluzívnou ponukou kvalitných postelí, ale aj vynikajúcou gastronómiou. V dnešnej dobe sociálnych médií, ale vieme, že nestačí potešiť len chuťové poháriky, ale aj oči. A s našimi 8 tipmi sa to rozhodne podarí!

 

OMÁN

ANANTARA AL JABAL AKHDAR RESORT 5*

Bella Vista

Reštaurácia spája tradičnú taliansku kuchyňu s modernými vplyvmi. Resort Anantara Al Jabal Akhdar Resort sa týči vo výške 2000 m n. m. na zelenom kopci s výhľadom na okolité útesy a je to miesto, kde Vám pripravia pizzu priamo z pece z lokálnych surovín. Príjemný vánok a nekonečný kaňon pre Vami sa postarajú o nezabudnuteľnú atmosféru.

Anantara Al Jabal Akhdar Resor

- Anantara Al Jabal Akhdar Resort -

 

GRÉCKO, KRÉTA

AMIRANDES, GRECOTEL EXCLUSIVE RESORT 5*

Minotaur

Ku koktailu pri západe slnka si pochutnáte na autentickej talianskej kuchyni, ktorá si zakladá na lokálnych surovinách – zelenina a šaláty sa dovážajú z bio fariem, ryby z najbližšieho prístavu a samozrejme nechýba známy krétsky olivový olej. Interiér reštaurácie zdobia originálne diela z keramiky od Picassa.

Amirandes, Grecotel Exclusive Resort

- Amirandes, Grecotel Exclusive Resort -

 

MALDIVY

CONRAD MALDIVES RANGALI ISLAND 5*

Ithaa

Fanúšikovia rýb a morských plodov budú v tejto reštaurácii 2x na správnom mieste. Päť metrov pod hladinou Indického oceána sa servírujú pokrmy v podmorskej reštaurácii hotela Conrad Maldives Rangali Resort s výhľadom na záhradu z koralov a húfy rýb, ktoré si pokojne plávajú okolo. V menu nájdete napríklad cestoviny s homárom. S rezerváciou sa poponáhľajte nakoľko prvá podmorská reštaurácia ponúka miesto len pre 14 hostí.

Conrad Maldives Rangali Island

- Conrad Maldives Rangali Island -

 

THAJSKO, BANGKOK

BANYAN TREE BANGKOK 5*

Vertigo

Reštaurácia na streche jedného z mrakodrapov vo výške 61. podlaží patrí už niekoľko rokov medzi absolútnu klasiku, keď príde reč na gastronómiu v Bangkoku. Pri príjemnom vánku a úžasnom výhľade na metropolu Thajska si pochutíte na šaláte s chrumkavou kačicou, pomarančom a avokádom alebo prémiových kúskoch steakov z otvoreného grilu ako Ribe Eye od US Prime Beef.

Banyan Tree Bangkok

- Banyan Tree Bangkok -

 

KAMBODŽA, PHNOM PENH

ROSEWOOD PHNOM PENH 5*

Iza

Absolútnou vychytávkou tejto reštaurácie v štýle izakaya je jedinečný interiér a výhľad na hlavné mesto Kambodže. Mušle, kurací špíz, huby shitake, cesnak, zelené korenie a omnoho viac Vám naservírujú s vynikajúcim výberom vín saké, na výber ktorých osobne dohliada japonský šéfkuchár. Zaujímavosťou je, že napriek tomu, že sa nachádza v Ázii, reštaurácia ponúka tiež široký výber čapovaných pív.

Rosewood Phnom Penh

- Rosewood Phnom Penh -

 

TURECKO, BODRUM

SIX SENSES KAPLANKAYA 5*

Wild Thyme Restaurant & bar

Reštaurácia hotela Six Senses Kaplankaya s výhľadom ponad lounge pool a dychvyrážajúce farby Egejského mora Vás určite nadchne nielen svojim interiérom a výhľadom. Prípravu tureckých, ottomanských a medzinárodných špecialít môžete sledovať cez otvorenú kuchyňu a samozrejme celý proces si môžete zdokumentovať.

Six Senses Kaplankaya

- Six Senses Kaplankaya -

 

ŠPANIELSKO, MALORKA

BELMOND LA RESIDENCIA 5*

El Olivo

Vydajte sa na cestu za najlepšími gastronomickými zážitkami, ktoré Malorka ponúka. Svetlo sviečok vytvára čarovnú atmosféru a kreatívne menu inšpirované stredozemím Vás prevedie ochutnávkami, á la carte a vegetariánskymi pokrmami.

Belmond La Residencia

- Belmond La Residencia -

 

TALIANSKO, SARDÍNIA

L´EA BIANCA LUXURY RESORT 5*

Lunaria

Znamenitá reštaurácia Lunaria servíruje chute a arómy Stredomoria, ako aj medzinárodnej kuchyne. Prepracované menu sardínskej kulinárskej tradície a originalita hrajú na tanieroch prím v originálnom svetlom interiéry. Premyslené využívanie lokálnych surovín premieňa pokrmy na tie najkvalitnejšie gastronomické zážitky.

L´ea Bianca Luxury Resort

- L´ea Bianca Luxury Resort -

 

Želáme dobrú chuť v niektorom z vyššie uvedených hotelov.

 

Travel Expert Katarina