Dominikánska Republika plná nezabudnuteľných zážitkov

Dominikánska Republika predstavuje skutočný raj na zemi, ktorý treba zažiť

Mnohí ľudia ju poznajú, mnohí o nej počuli a mnohí ju navštívili. Dominikánska Republika predstavuje skutočný raj na Zemi, ktorý je jednoducho potrebné navštíviť. Žiadne slová nedokážu opísať krásu, rozmanitosť a možnosti, ktorými tento ostrovný štát disponuje. Prekrásne a upravené pláže, priezračne čistá voda Karibského mora, veľké množstvo zaujímavých aktivít a prvotriedne ubytovacie služby. Ubytovanie si tu môžete naplno vychutnať v jedinečných hoteloch a bungalovoch, ktoré dokážu navodiť jedinečnú atmosféru tejto exotickej krajiny. Ideálne miesto pre rodiny hľadajúce pokoj, skupinky mladých ľudí hľadajúcich jedinečné zážitky, ale aj pre páriky bažiace po romantike.

                          Dovolenka v Dominikánskej republike

Dominikánska Republika a jej rozmanité okolie

Výhodou tejto exotickej destinácie je najmä rôznorodosť prostredia. Okrem toho, že tu nájdete jedni z najkrajších pláží sveta, prítomné sú aj lesnaté oblasti ukrývajúce skutočné čaro. Dominikánska Republika je miesto, kde si užijete dokonalú oddychovú, ale aj aktívnu dovolenku. Nachádzajú sa tu rôzne parky, ktoré vo svojich útrobách schovávajú magické prírodné úkazy, ktoré len tak neuvidíte. Nádherné a veľké vodopády, prírodné jazierka s krištáľovo čistou vodou, v ktorých sa môžete okúpať a mnoho iného.

                                                                                 dovolenka v Dominikánskej republike

Zvieratá navôkol vás

Vo všeobecnosti je známe, že na väčšine ostrovov nachádzajúcich sa v Karibiku, je možnosť plávania s delfínmi, rajami alebo korytnačkami. Do kontaktu tu môžete prísť aj s iným zvieratami, na ktoré sme zvyknutí zo zoologických záhrad. Dominikánska Republika je krajina, kde si takýto jedinečný zážitok môžete dopriať. Stretnutie s rôznymi druhmi opíc, nádherných farebných papagájov a iných živočíchov predstavujú autontický zážitok. Tieto zážitky nemusíte vyhľadávať na vlastnú päsť. Zverte sa radšej do rúk skúsenému sprievodcovi, ktorý presne vie, kam ísť a ako sa v prítomnosti rôznych zvierat správať. Vyhnete sa tak vzniku potenciálnych nepríjemností. Okrem toho sú takéto interakcie so zvieratami súčasťou celodenných výletov, na ktorých máte možnosť prežiť plnohodnotný deň plný nezabudnuteľných zážitkov.

 

Dovolenka v Dominikánskej republike

Naši travel experti Vám radi pripravia ponuku dovolenky v Dominikánskej republike, na ktorú nikdy nezabudnete.