Tretia súťažná otázka

Súťažte o 2 celodenné vstupenky na Summer Island v St. Martins Therme

Príjem odpovedí v tejto súťaži bol ukočený 16.8.2020. Výhercovia budú uverejnení na našom Facebooku

Odpovedajte správne na 3. súťažnú otázku pre súťažný týždeň 10.8. - 16.8.2020 a ste v hre o 2 celodenné vstupenky na Summer Island v St. Martins Therme. Odpovede prijímame do nedele 16.8.2020 do polnoci. 

3. súťažná otázka pre týždeň 10.8. - 16.8. 

Akú rozlohu má jazero na kúpanie v St. Martins? Správnu odpoveď nájdete na webovej stránke St. Martins Therme

ODPOVEDAŤ NA SÚŤAŽNÚ OTÁZKU 

Súťažné podmienky a Zásady spracovania a ochrany osobných údajov.


St. Martins Therme & Lodge

Príďte si oddýchnuť do rakúskeho vodného a relaxačného sveta St. Martins, ktorý je vzdialený od Bratislavy len 50 minút cesty autom. Každý deň od 9.00 do 22.00 hodiny si vychutnáte na pláži letného ostrova „Summer Island“ pôžitok z kúpania v prírodnom jazere alebo v bazénoch s termálnou vodou a najmä nekonečný výhľad do jedinečnej prírody panónskej nížiny. 

Popri klasickej ponuke má St. Martins k dispozícii pre denných hostí aj exkluzívne priestory (Relax! Denná dovolenka alebo Galérie), ktoré ponúkajú viac súkromia pre luxusnejší relax a oddych. V oddelenom priestore v átriu si hostia vychutnajú skvelý deň v termálnych kúpeľoch s voľným vstupom do saunového sveta ako aj do exkluzívnej sauny priamo na jazere a to počas celého roka plus v lete aj na letnom ostrove Summer Island. K dispozícii je zarezervované pohodlné lehátko, štýlový plážový košík alebo taška s uterákmi, županom a sandálkami. O rozmaznávanie sa postará skvelá obsluha „butler“ priamo pri lehátku. 

Pri aktuálnej situácii je potrebné vopred si zakúpiť celodennú vstupenku do bazénov termálneho sveta a na Summer Island na webstránke St. Martins – je to zároveň aj Vaša rezervácia na Vami zvolený termín
 

Dovolenka St. Martins Therme