štvrtá súťažná otázka

Hrajte o 2 celodenné vstupy na Summer Island v St. Martins Therme

Súťaž bola ukončená 23.8.2020. Výhercovia budú uverejnení na našom Facebooku

Posledná šanca na výhru! Odpovedajte správne na 4. súťažnú otázku do nedele 23.8. a ste v hre o 2 celodenné vstupenky na Summer Island v St. Martins Therme. Odpovede prijímame do nedele 23.8.2020 do polnoci. 

Súťažná otázka: Aká dlhá je šmykľavka v St. Martins? Správnu odpoveď nájdete na webovej stránke St. Martins Therme

Súťažné podmienky a Zásady spracovania a ochrany osobných údajov.


St. Martins Therme & Lodge

Príďte si oddýchnuť do rakúskeho vodného a relaxačného sveta St. Martins, ktorý je vzdialený od Bratislavy len 50 minút cesty autom. Každý deň od 9.00 do 22.00 hodiny si vychutnáte na pláži letného ostrova „Summer Island“ pôžitok z kúpania v prírodnom jazere alebo v bazénoch s termálnou vodou a najmä nekonečný výhľad do jedinečnej prírody panónskej nížiny. Vodný svet nielen pre dospelých: šmykľavka, park s vodnými hrami & bazén pre malé deti - tu si malí hostia prídu na svoje malé či veľké dobrodružstvá! Šup na 90 metrov dlhú šmykľavku a dobrodružstvo sa môže začať – náš kanál s divokou vodou ponúka skvelú kulisu pre vzrušujúci vodný zážitok. Dobrodružný vodný park s tryskami, šmykľavkou pre ľadových medveďov a pelikánom ako aj obidva bazény pre malé deti vo vnútri a vonku pozývajú na hru a čľapkanie sa. Vďaka špeciálnej protišmykovej podlahe vo vodnom parku už nestojí malým hosťom pri objavovaní nič v ceste. Pre starších a odvážnejších je k dispozícii skvelý tobogán. 

Pri aktuálnej situácii je potrebné vopred si zakúpiť celodennú vstupenku do bazénov termálneho sveta a na Summer Island na webstránke St. Martins – je to zároveň aj Vaša rezervácia na Vami zvolený termín. 

Dovolenka St. martins Therme