Súťaž Hilton Seychelles

Súťaž o pobyt na Seychelách.

Odpovedajte na súťažnú otázku a hrajte o pobyt na 2 noci pre 2 osoby na Seychelách.

Šúťaž bola ukončená 20.10.2020. Sledujte náš profil na Facebooku, na ktorom nájdete novú súťaž. 

PREJSŤ NA FACEBOOK

Súťažte s TUI ReiseCenter a hotelovou sieťou Hilton Seychelles o ubytovanie na 2 noci pre 2 osoby v hoteli Hilton Seychelles Labriz Resort & SPA 5* s raňajkami. Platnosť výherného poukazu na ubytovanie je 1 rok - do októbra 2021. Odpovedajte na súťažnú otázku a ste v hre!

Súťažná otázka: Ako sa nazýva oficiálny maskot detského klubu v hoteli Hilton Labriz? Správnu odpoveď nájdete v texte nižšie, pod čiarou. 

ODPOVEDAŤ NA SÚŤAŽNÚ OTÁZKU

Súťažné podmienky a Zásady spracovania a ochrany osobných údajov.  Súťaž trvá do 20.10.2020.


Seychellské ostrovy sú rajom v srdci Indického oceána. Granitové balvany, úchvatné biele pláže a národné parky predstavujú hlavné atrakcie tejto krásnej destinácie. Hotelová sieť Hilton Hotels & Resorts je na Seychelách reprezentovaná 3 hotelmi: Hilton Seychelles Labriz Resort & SPA, Hilton Seychelles Northolme Resort & SPA a Double Tree by Hilton Allamanda Resort & SPA. Každý z týchto hotelov je jedinečný. Hotely sa od seba odlišujú konceptami, dizajnom a škálou služieb, ktoré ponúkajú. 

Hilton Seychelles Labriz Resort & SPA 5 * je situovaný na ostrove Silhouette – jedinom ostrove vulkanického pôvodu medzi 115 ostrovmi súostrovia Seychely. V hoteli nájdete 111 viliek, stojacich pozdĺž 2.5 km dlhej piesočnej pláže. Rezort je priateľský k životnému prostrediu a leží na samote, obklopený Národným parkom a pohorím. Okolie hotela ponúka aktívne trávenie voľného času - bicyklovanie sa v dažďovom pralese, a kayaking, potápanie a kúpele. Vaše deti si tu nájdu vyžitie vďaka atrakciám a vymoženostiam, ktoré tu na ne čakajú. Radi Vám tu naplánujeme Váš svadobný deň. Hotel je ako stvorený pre romantické chvíle vo dvojici, aj relax pre rodiny s deťmi. Deti si v hoteli užijú špeciálny program, ktorý zahŕňa privítací nápoj pre deti, zábavu s maskotom detského klubu s menom Morris the Crab, či tašku s prekvapením a darčekmi. 

Dovolenka Seychelly Hilton Labriz

Hilton Seychelles Northolme Resort & SPA 5 * je považovaný za najodľahlejší a najromantickejší hotel na Seychellách. Hotel je určený len pre dospelých a leží na úpätí severozápadnej časti ostrova Mahe. Každá vila má panoramatický výhľad na oceán a jedinečný západ Slnka. Nájdete tu granitové balvany - hlavný symbol súostrovia Seychelly. Hotel inšpiroval tvorcu Jamesa Bonda, Iana Fleminga, ktorý počas svojho pobytu napísal knihu "Len pre tvoje oči". Obklopení plážami s bielym pieskom, tropickou záhradou a krištáľovo čistou vodou, v Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa, nájdete skutočný pokoj. Vychutnajte si infinity bazén, večeru na pláži, luxusné kúpele či výlet na lodi s preskleným dnom. 

Dovolenka Seychelly Hilton Northolme

Double Tree by Hilton Allamanda Resort & SPA 4 * leží na východnom pobreží oblasti Anse Forbans (ostrov Mahe) v srdci tropickej zelene a pláží s bielym pieskom. Izby sú zariadené moderne, so svetlými prvkami Kreolského štýlu. Všetkých 40 izieb má priestranný balkón s výhľadom na oceán. Hotel je vhodný pre oddychovú rodinnú dovolenku s deťmi.

Dovolenka Seychelly Hilton Allamnada

DOVOLENKA NA SEYCHELÁCH