Piccadilly

Poloha: Len 50 m od pláže, veľmi centrálne umiestnený v blízkosti Piazza Mazzini, na Via Bafile, ktorý sa stáva pešia ulica vo večerných hodinách.

Vybavenie hotela: Hotel s 63 izbami a 1 výťahom má reštauráciu, atraktívny vonkajší priestor, v ktorom je bazén obklopený panoramatickou terasou s ležadlami (zdarma) (cca 23,4 - 15,9.) S hydromasážou a priamym prístupom do baru pri bazéne a detského ihriska nachádza. V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Vkusne zariadené dvojlôžkové izby (asi 14 m²) sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, TV so satelitným príjmom, klimatizáciou, trezorom a balkónom s výhľadom na bazén alebo Via Bafile.

Možnosť rezervovať jedlo: Raňajky: Raňajky formou bufetu, Polpenzia: Okrem večerného menu., Plná penzia: Doplnkové obedové menu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Športy v cene: bezplatná požičovňa bicyklov, posilňovňa.

Program pre deti: Detská postieľka za poplatok na vyžiadanie.

Wellness: Za poplatok: sauna a vírivka (cca 5 € za 45 minút, platí sa na mieste).

Hotelový servis: Plážový servis (cca 15.5.- 15.9.):
1 lehátko, 1 ležadlo a 1 slnečník na izbu a deň zdarma.

Poznámky: Check-in: od 14 hodín
Odhlásenie: do 10:00
******************
Domáce zvieratá nie sú povolené.
******************
Bezplatné parkovanie (asi 50 metrov).
******************
Pobytová taxa sa platí na mieste.
******************
Všetky hotelové priestory sú bezbariérové.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2:
Via Bafile 381
30016 Lido di Jesolo

Referencia sezóny: Letná sezóna 2018: 1.5.- 30.9.2018Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu