Al Canal Regio

Poloha: Nachádza sa v malebnej štvrti Cannaregio na severozápade Benátok, cca. 100 m od Ca D'Oro. V bezprostrednej blízkosti hotela hostia nájdu reštaurácie, bary a obchody, iba cca. 200 metrov sú tu odkazy na siete verejnej dopravy. Medzi ďalšie atrakcie v okolí patria Ponte di Rialto (cca 400 m) a San Marco (800 metrov). Cannaregio a je ľahko dosiahnuteľná vodnej dopravy.

Vybavenie: Hotel má 15 izieb. Medzi zariadenia patria lobby, kde sa nachádza recepcia, bar, výťah, Wi-Fi pripojenie k internetu vo verejných priestoroch a vonkajší priestor s posedením.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Komfortné dvojlôžkové izby majú sprchu/WC, sušič vlasov, telefón, TV, klimatizáciu, mini bar (za poplatok) a Wi-Fi. (Úloha: Dospelí najmenej dva až max 2 ..)
Double Superior: Moderné barokovom štýle izby majú rovnaké vybavenie ako izby Comfort. Navyše, tieto izby majú rýchlovarnú kanvicu s čajom a kávou tiež výber sú k dispozícii toaletné potreby zdarma. (Úloha: Dospelí najmenej dva až max 2 ..)
SuperSaver izby: rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale sú menšie a majú iba okno v strope. (Úloha: Dospelí najmenej dva až max. 2).

Oficiálne trieda: hviezdičiek 3,5

Poznámky: Ak prídete po 18:00, príjem nie je obsadená. Prosím, obráťte sa na sesterskom hoteli Al GRASPO de Ua na adrese: 00390415205644

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu