Hilton Windhoek

Miesto:
Tento hotel v Namíbii sa nachádza v srdci hlavného mesta, Windhoek. Tento moderný hotel sa nachádza v blízkosti mnohých obchodných spoločností a historických pamiatok.

Vlastnosti:
Hotel privíta hostí v 150 izbách. Dom ponúka recepciu a recepciu. Výťah môže byť použitý na dosiahnutie rôznych úrovní ubytovania. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú hotelový trezor, izbovú službu, práčovňu, konferenčnú miestnosť a business centrum. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Obchod so suvenírmi ponúka príležitosť vziať domov spomienky na sviatky. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené klimatizáciou, kuchyňou a kúpeľňou.Štandardné vybavenie vo väčšine izieb má balkón, ktorý vás pozýva na prežitie.Izby s kobercom majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king".K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor a písací stôl a za príplatok minibar.K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Drobnosti umožňujúce skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, rádio a WiFi (bez poplatku).Papuče a denná tlač poskytujú dodatočné pohodlie v izbách.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Fén a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.Dom ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Na terase sú k dispozícii pohodlné lehátka. K dispozícii je množstvo zariadení, vrátane posilňovne, kúpeľov, kozmetického salónu a masáží. Medzi ďalšie výhody patrí zábavný program pre deti s množstvom aktivít.

Stravovanie:
K dispozícii je niekoľko možností stravovania, medzi ktoré patrí kaviareň a bar, k dispozícii sú raňajky, obedy a večere. Okrem toho ubytovacie zariadenie poskytuje občerstvenie. Zvláštnou atrakciou je ukážka varenia.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu