Iris

Miesto:
Hotel je cca. 250 m od pláže a 2 km od mesta Kos.

Vlastnosti:
V hoteli je možné povedať, že cestujúci z 30 izieb vítame. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - trezor, TV miestnosť a prebudiť volania. Cez Wi-Fi, hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch. Krásna záhrada a detské ihriská sú súčasťou areálu domu. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku ubytovanie.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia možno ovládať vnútornú klímu. Balkón je štandardom vo väčšine izieb a ponúka ďalší priestor pre oddych a relaxáciu počas pobytu. Všetky izby majú manželskú posteľ. Tam sú oddelené spálne k dispozícii. Postieľky pre najmenších hostí sú tiež k dispozícii. Zaplatil tam je tiež bezpečné. Výhodou v izbe má chladničku. Rôzne komunikačné a zábavné sú zaručené komfortné zariadenia s pripojením k internetu, telefónom a Wi-Fi (zdarma). V kúpeľniach je sprchovací kút.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detskou časťou je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelné aqua tréningu. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane biliardom a šípkami.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Pre stravovanie je možné vybrať raňajky, obed a večeru.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu