Residenz Castell Verde

načítavam...
priamo na pláži bezplatné wifi golf v blízkosti v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy pokojná poloha piesočnatá pláž surfovanie wifi
Hotel Castell' Verde: Zasvätený tip pre dovolenkárov na pláži:
3-hviezdičkový hotel je naším odporúčaním pre hostí, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku na pokojnom mieste na jednej z najkrajších piesočnatých pláží na Korzike - na pláži Santa Giulia neďaleko Porto Vecchio. Idylická poloha uprostred udržiavaného záhradného parku a moderné izby vás pozývajú k odpočinku. Fantastická tyrkysovo modrá zátoka na kúpanie Santa Giulia s mnohými možnosťami vodných športov sa ľahko dostanete pešo za cca 500 m.
 • Ideálne pre tých, ktorí hľadajú pokoj
 • Blízko pláže
 • Vrátane prenájmu auta pri rezervácii zájazdu
 • NOVINKA - Priamy let z St. Gallen - Altenrhein do Figari/Južná Korzika


miesto:
Malý hotel Castell`Verde sa nachádza na miernom svahu uprostred zeleného záhradného parku. Len asi 500 metrov od hotela sa nachádza krásna zátoka Santa Giulia s dlhou, jemnou piesočnatou plážou, na ktorú sa ľahko dostanete pešo po súkromnej ceste. Prístavné mesto Porto Vecchio s možnosťami nakupovania a zábavy je vzdialené sedem kilometrov. Malebné mestečko Bonifacio je vzdialené asi 20 minút jazdy autom. Vzdialenosť letisko Calvi cca 220 km, cca 4 hod., letisko Bastia cca 2 hod.

Porto Vecchio:
Porto Vecchio, janovská pevnosť chránená starobylými hradbami a tretie najväčšie mesto na ostrove, sa týči vysoko nad rovnomenným zálivom. V lete pulzuje staré mesto až do neskorých nočných hodín, hostia sa povaľujú v kaviarňach okolo centrálneho námestia Place de la République a na niektorých miestach sa môžete započúvať do korzických zvukov. Pútavé butiky, špecializované obchody, kaviarne a úzke uličky vás tiež lákajú k odpočinku. Na úpätí starého mesta je prístav s dobrými rybími reštauráciami. Okolo zálivu Porto Vecchio sú takmer vysnívané pláže ako z Južného mora s tyrkysovou vodou a jemnými piesočnatými bielymi zátokami. Vo vnútrozemí je množstvo možností výletov a turistických oblastí.

Výhody a služby:
  • Hotel na miernom svahu uprostred zeleného záhradného parku
  • Moderné vybavenie
  • panoramatická terasa
  • Udržiavaný záhradný park
  • Moderné izby
  • Bazén
  • Obed a večera možná v neďalekom hoteli Moby Dick
  • tenisový kurt
  • Bezdrôtový prístup k internetu
  • Parkovanie zdarma
  • Idylická lokalita
  • Východiskový bod pre prieskumy
  • Ideálny turistický región
  • Centrálny východiskový bod na najkrajšie pláže na Korzike
  • Fantastická zátoka na kúpanie dostupná po súkromnej ceste


Typy izieb:
Dvojlôžková izba (cca 22 m²): Izba pre dve osoby s francúzskou manželskou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, klimatizácia, TV, minibar, trezor na izbe, orientácia na more, zariadený balkón s výhľadom priľahlej záhrady (prístelka pre deti do max. 10 rokov, na vyžiadanie, platí sa na mieste za poplatok).

Dvojlôžková izba morská strana (cca 22 m²): Izba pre dve osoby s francúzskou manželskou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, klimatizácia, TV, minibar, trezor, orientácia na more, zariadený balkón s výhľadom na priľahlá záhrada a čiastočne more (výhľad čiastočne obmedzený vegetáciou, prístelka pre deti do 10 rokov, na vyžiadanie, platí sa na mieste za poplatok).

Dvojlôžková izba s výhľadom na more (cca 22 m²): Izba pre dve osoby s francúzskou manželskou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, klimatizácia, TV, minibar, trezor, orientácia na more, zariadený balkón s výhľadom na priľahlá záhrada a more.

Jedlá:
Raňajky formou bufetu sú pre hotelových hostí zahrnuté v cene (panoramatická terasa). Pri rezervácii polpenzie sa večera podáva v Hoteli Moby Dick****, vzdialenosť cca 1,3 km, poloha priamo na pláži. Na prístavnej promenáde a v starom meste Porto Vecchio a Bonifacio nájdete množstvo ďalších príjemných reštaurácií.

Tipy:
Aktívne: tenisový kurt pri hoteli, rôzne možnosti vodných športov na okolitých plážach (windsurfing, vodné lyžovanie, vodný skúter, wakeboarding, potápanie, katamarán, mečový čln, kanoe, kajak, výlety loďou, prenájom motorových a plachetníc za poplatok, 3. poskytovateľ párty), požičovne štvorkoliek a horských bicyklov v blízkosti, jazda na koni cca 12 km, canyoning a turistika cca 30 minút autom.

Ďalšie informácie: Detské postieľky na vyžiadanie, za poplatok (20 €/noc, platí sa na mieste), prístelky na vyžiadanie, za poplatok (pre deti od 2 do max. 10 rokov, 29 €/noc vrátane raňajok, platí sa na mieste ). 50 €/izba/deň bude zablokovaná na vašej kreditnej karte pre vyúčtovanie spotreby na mieste, v opačnom prípade je potrebné každú spotrebu zaplatiť priamo na rôznych servisných miestach. Ak sa vyberiete na výlet do Bonifacia, odporúčame začať už na parkovisku priestory sú obmedzené.

Pláže: Vzdialenosť od pláže Palombaggia cca 10 km, pláž Santa Giulia cca 1 km (biele piesočnaté pláže, niekoľko reštaurácií a barov, prenájom lehátok, rôzne vodné športy za poplatok, poskytovatelia tretích strán). Ďalšie zátoky s karibským nádychom nájdete na plážach Rondinara, Sperone alebo Saint Cyprien. Viac informácií nájdete v našom plážovom sprievodcovi.

Oficiálna kategória krajiny: 3 hviezdičky

Poplatky na mieste: Na mieste je potrebné zaplatiť pobytovú taxu cca 0,50 € až 3 € na osobu vo veku 18 a viac rokov.

Domáce zvieratá nie sú povolené.

Samostatné storno podmienky: Pre zrušenie od 7. do 1. Deň pred nástupom na zájazd alebo ak sa zájazd nezačne, budú účtované 100% storno náklady, zostávajúce dni v súlade so storno podmienkami Rhomberg podľa všeobecných obchodných podmienok.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu