Du Midi

načítavam...
v centre bezplatné wifi wifi
Vďaka svojej výhodnej polohe v Nice je Hotel Du Midi ideálnou základňou na objavovanie mesta. Odtiaľ môžete zo svojho pobytu a tohto pulzujúceho mesta vyťažiť maximum. Vďaka svojej výhodnej polohe ponúka hotel ideálny východiskový bod k hlavným atrakciám, ktoré musíte vidieť.

Ubytovacie zariadenie nevynakladá žiadne úsilie na to, aby bolo hosťom čo najpohodlnejšie. Služby a vybavenie nehnuteľnosti patria medzi najlepšie vo svojej triede. Objekt poskytuje vybavenie, ako je bezplatné Wi-Fi na izbe, denné upratovanie, 24-hodinová recepcia, úschovňa batožiny, verejné Wi-Fi a ďalšie vymoženosti pre pohodlie a spokojnosť svojich hostí.

Atmosféra hotela Du Midi sa odráža v každej hosťovskej izbe. Skriňa, koberce, sušiak, TV s plochou obrazovkou, kúrenie sú len niektoré z toho, čo máte k dispozícii. Široká ponuka voľnočasových aktivít na mieste navyše zaručuje, že sa nikdy nebudete nudiť. Hotel Du Midi je ideálny pre cestovateľov, ktorí hľadajú očarujúce, pohodlné a pohodlné ubytovanie v Nice.

Zariadenie:
- Počet poschodí: 4
- 24-hodinová recepcia
- Výťah
- Internet
- BEZDRÔTOVÝ PRÍSTUP NA INTERNET
- Hotelový trezor
- Klimatizácia
- Úschovňa batožín
- Batožinový servis
- Parkovacie miesto


Jedlá:
- Bar


Možnosti platby:
- MasterCard
- víza
- Americký Expres

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu