Feriendorf Kacjak - Pavillons & Bungalows

načítavam...
v blízkosti pláže wifi
Poloha: Hotel Pavilón Kacjak sa nachádza asi 300 m od kamienkovej pláže. Na pláži sú k dispozícii lehátka a slnečníky za poplatok. Do turistického centra je to cca 4 km. Najbližšie mesto je Crikvenica. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené približne 500 m a najbližší nočný klub približne 4 km. Autobusová zastávka (cca 2 km) zabezpečuje mobilitu. Pre lekársku starostlivosť v prípade núdze je nemocnica vzdialená asi 40 km. Letisko (PUY) je vzdialené asi 135 km. Ďalšie letisko (RJK) je vzdialené cca 16 km Rezort hotel, ktorý bol naposledy zrekonštruovaný v roku 2011, má spolu 131 izieb. Svojim hosťom ponúka recepciu (check-in od 15.00 hod., check-out do 10.00 hod.), trezor (za poplatok), minimarket a parkovisko (zdarma). Reštaurácia sa stará o vašu fyzickú pohodu. Osviežujúce nápoje v dobrej spoločnosti sú k dispozícii v hotelovom bare. Hotelovým hosťom je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Obsadenie izby: 1 spálňa superior dovolenkový dom (terasa): S balkónom alebo terasou. Veľkosť: 31 - 32 m². Dvojlôžková izba (morská strana, balkón): S balkónom alebo terasou. Kúpeľňa so sprchovacím kútom. Jednolôžková izba s detskou izbou (morská strana, balkón): S balkónom alebo terasou. Jednolôžková izba s detskou izbou (morská strana, balkón, ponuka): S balkónom alebo terasou. Trojlôžková izba (morská strana, balkón): S balkónom alebo terasa.

Stravovanie: Raňajky formou bufetu. Polpenzia Plus zahŕňa raňajky a večere, ako aj nápoje počas jedla vo vybraných reštauráciách alebo baroch.

Šport a zábava: Šport a zábava ponúka: stolný tenis (za poplatok), minigolf, tenis (za poplatok, cca 500 m) a bedminton (za poplatok). Vodné športy (čiastočne od miestnych poskytovateľov) sú dostupné asi 500 m od hotela.

Ďalšie informácie: Na určité zariadenia alebo aktivity sa môžu vzťahovať dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina a taliančina. Kreditné karty: Euro/MasterCard a Visa. Niektoré služby alebo ponuky môžu byť obmedzené alebo uzavreté z dôvodu nových zdravotných protokolov COVID19. Zmeny je možné uplatniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu