Amadria Park - Hotel Agava

načítavam...
bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén wifi
Poloha: Amadria Park Hotel Agava sa nachádza asi 200 m od kamenistej/skalnatej pláže. Turistické centrum je vzdialené len cca 100 m. Mesto Rijeka je vzdialené cca 13 km (Pula cca 100 km). Obchody sú asi 800 m od hotela a supermarket je vzdialený asi 200 m. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené cca 50 m. Najbližšia diskotéka je vzdialená cca 300 m. Mobilitu na dovolenke zabezpečuje stanovište taxíkov (cca 200 m) a autobusová zastávka (cca 800 m). Do vzdialenejších miest sa dostanete cez železničnú stanicu, ktorá je vzdialená približne 4 km. Pre lekársku starostlivosť v prípade núdze je nemocnica vzdialená asi 500 m. Letisko (ZAG) je vzdialené cca 185 km. Ďalšie letisko (RJK) je vzdialené približne 40 km Tento 3-poschodový mestský hotel má 76 izieb. Je vybavený 24-hodinovou recepciou (check-in od 15:00 hod., check-out do 11:00 hod.), vstupnou halou, 2 výťahmi, klimatizáciou, trezorom (zdarma), parkovacím miestom ( za poplatok) a zmenáreň -Možnosť. O vašu fyzickú pohodu sa stará reštaurácia (klimatizovaná). Osviežujúce nápoje v príjemnej atmosfére sú k dispozícii v hotelovom bare. Hotelovým hosťom je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Upratovanie izieb je bezplatné. Izbová služba a služba práčovne/žehlenia sú k dispozícii za poplatok.

Obsadenie izby: Štandardná izba: s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami, detská postieľka (za poplatok), kúrenie (individuálne nastaviteľné), minibar (za poplatok), internet (zdarma), trezor (zdarma) a satelitná TV ako individuálne nastaviteľná klimatizácia. Kúpeľňa s vaňou a sprchou. Štandardná izba (výhľad na more): S manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami, detská postieľka (za poplatok), kúrenie (individuálne nastaviteľné), minibar (za poplatok), internet (zdarma), trezor (pre zadarmo) a satelitnou TV a individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou a sprchou.Veľká štandardná izba:S manželskou posteľou alebo 2 oddelenými posteľami, 1 prístelka (rozkladacia pohovka), detská postieľka (za poplatok), kúrenie (individuálne nastaviteľné), minibar (za poplatok), internet (zdarma ), trezorom (zdarma) a satelitnou TV, ako aj individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou a sprchou.Veľká štandardná izba (výhľad na more):S manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, 1 prístelka (rozkladacia pohovka), detská postieľka (za poplatok), kúrenie (individuálne nastaviteľné), minibar (za poplatok), internet (zdarma), trezor (zdarma) a satelitná TV, ako aj individuálne nastaviteľná klimatizácia. Kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom. Jednolôžková izba Standard (výhľad do parku): S manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami, detská postieľka (za poplatok), kúrenie (individuálne nastaviteľné), minibar (za poplatok), internet (zdarma), trezor ( zadarmo) a TV so satelitným príjmom a individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom. Jednolôžková izba Standard (výhľad na more): S manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami, detská postieľka (za poplatok), kúrenie (individuálne nastaviteľné), minibar (za poplatok), internet (zdarma), trezor ( zadarmo) a TV so satelitným príjmom a individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom.

Stravovanie: Raňajky formou bufetu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.

Ďalšie informácie: Za určité zariadenia alebo aktivity sa môžu účtovať dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, nemčina a taliančina. Kreditné karty: American Express, Visa, Euro/MasterCard a Diners Club.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu