Allegro Sunny Hotel by Valamar

načítavam...
Poloha: Hotel Allegro sa nachádza na polostrove St. Andrea s výhľadom na záliv Rabac. Pláž je vzdialená asi 100 metrov a centrum mesta je vzdialené 700 metrov.

Vybavenie: Hotel má celkom 180 bytových jednotiek, ktoré sú rozložené na 5 podlažiach. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, Wi-Fi zahŕňajú (v celom hoteli v cene), hotelová reštaurácia (otvorené 7-10 pm alebo 8-11 hod a 18-21 pm) s terasou lobby bar, bazén so slanou vodou a terasou (ležadlá a slnečníky sú súčasťou balenia) a zmenáreň.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba bez balkóna: dvojlôžkové izby (15,5-17 m²) majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou/WC, sušič na vlasy, telefón, LCD TV so satelitným príjmom, klimatizáciu a Wi-Fi pripojenie (v cene). DZ = EZ.
Dvojlôžková izba Superior: Superior izby majú rovnaké vybavenie, ale navyše majú balkón a pohovku.
Dvojlôžková izba Superior typu A: Izby sú vybavené klimatizáciou, balkónom, telefónom, LCD TV so satelitným príjmom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, Wi-Fi (súčasťou balenia) a výhľadom na more.
(
Dvojlôžková izba Superior typu B: Dvojlôžková izba typu Superior typu B (cca 17 m²) ponúka klimatizáciu, balkón, rozkladaciu pohovku, telefón, LCD TV so satelitným príjmom, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou/WC, aj na mori.

K dostaniu Jedlo: raňajky :. Získate raňajky formou bufetu, polpenzia Plus Okrem toho, večera formou švédskych stolov. Voda a nealkoholické nápoje z automatov, ktoré sú pri večeri.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Šport za poplatok: (v závislosti od dostupnosti) av blízkosti hotela: tenisové kurty, požičovňa bicyklov, minigolf a rôzne vodné športy miestnych poskytovateľov.

Deti vonkajší detský bazén a detské ihrisko (v blízkosti hotela).

Hotelové služby: upratovanie len na vyžiadanie!

Poznámky: Check-in: od 14:00
Odhlásenie: do 10:00
******************
bezplatné parkovanie (bez dozoru, podľa dostupnosti).
******************
Zvieratá sú povolené (na vyžiadanie a za poplatok)
******************
Detská postieľka na vyžiadanie (cca 5 € na deň)

Poznámka 2: Kontaktné údaje:
Hotel Allegro
Ulica Svetog Andrije 4
52221 Rabac
Tel.: 00 385 52 862 100
E-mail:

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu