Boutique Hotel Alhambra & Villa Augusta

načítavam...
Poloha: na súkromnej pláži v Čikat Bay, cca z webu priamo. 1,5 km priestor.

Plávanie: Súkromná pláž s kameňa a betónu plošiny.

Obsadenie izby: Všetkých 36 luxusných izieb (typ DA2) má kúpeľňu so sprchou / WC s kvalitnou prírodnou kozmetikou, župan a papuče, sušič vlasov, satelitnú a platenú TV, W-LAN (zadarmo), telefón, minibar (vrátane vody atď.) .). Nealkoholické nápoje), trezor, klimatizácia / kúrenie, služba kávy a čaju, koberce a balkón, výhľad na záliv Čikat alebo park, cca 32-52m². Typ EA1: dvojlôžková izba pre jednu osobu. 24-hodinová izbová služba.

Vybavenie: Výťah, 2 toque ocenené à la carte reštaurácia „Alfred Keller“ s terasou, lounge bar, plážový bar „Pasara“, vinotéka s viac ako 400 bielymi a červenými vínami najvyššej kvality z celého sveta, recepcia, práčovňa a Služba žehlenia, recepcia so zmenáreň, 2 malé konferenčné miestnosti, knižnica, klenotníctvo a darčekový obchod, úschovňa batožiny, „Cube Spa Alhambra“ s krytým bazénom s morskou vodou (vyhrievaný), kúpeľná suita s rasulskou komorou, fínska sauna, stredomorský kúpeľ, zážitky sprchy, tepidárium, ľadová fontána a plne vybavené fitnescentrum, ako aj miestnosti na ošetrenie masáží a ošetrení tela. Ležadlá a slnečníky (obmedzený počet) a osušky na pláž a do krytého bazéna (zdarma). Garážové státie okolo 20 € na deň. Pre detskú postieľku je nutná registrácia.

Stravovanie: Podávajú sa raňajky a večere. Večera: Ak je rezervovaná polpenzia, je možné večerať v jednej zo 7 vybraných à la carte reštaurácií namiesto v hoteli. Spracovanie na mieste na recepcii, v závislosti od reštaurácie, môže byť za príplatok, nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Šport a zábava: požičovňa bicyklov a v blízkosti antukových tenisových kurtov, windsurfing a potápanie.

Doplňujúce informácie: pobytová taxa cca 1,40 € / deň a registračný poplatok, cca 3 € p. Osoba / pobyt sa platí na mieste.

Minimálna dĺžka pobytu pre príchod / spiatočnú cestu: 28.05.-03.06., 07.06.-18.06. a 05.09.-19.09.21 - 4 noci / denne, 03.06.-07.06. a 18.06.-05.09.21 - 5 nocí / denne, 19.09.-02.10.21 - 3 noci / denne.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu