Kompass & Panorama

načítavam...
sám/sama s dieťaťom pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi vonkajší bazén wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Umiestnenie:

Hotel Kompass sa nachádza v záhradnej oblasti v hornej časti Albeny, cca 100 m od hotela Panorama. Centrum mesta a pláž sú vzdialené cca 600 m. Bezplatný kyvadlový autobus na pláž a späť premáva niekoľkokrát denne.

Zariadenie:

Hotely Kompass a Panorama majú spolu 338 izieb na 3-4 poschodiach a ponúkajú recepciu s recepciou, lobby bary, reštauráciu s nefajčiarskou časťou a terasou, à la carte reštauráciu a minimarket. V rozsiahlom vonkajšom areáli nájdete spoločný sladkovodný bazén so slnečnou terasou a pool/snack bar s terasou na posedenie. Pri bazéne a na pláži je zahrnuté používanie lehátok a slnečníkov. Kreditné karty: VISA a Mastercard.

Šport za poplatok:

2 pieskové tenisové kurty vzdialené cca 300 m (júl a august) a na pláži vodné bicykle, vodné skútre, vodné lyžovanie, parasailing, surfovanie/plachtenie a škola potápania od miestnych poskytovateľov.

Deti:

Viacjazyčný animačný program (4-12 rokov) 6x týždenne (polovica júna-august), samostatný detský bazén a ihrisko.

Dvojitá izba:

Príjemne zariadené izby sú vybavené sprchou/WC, telefónom, SAT TV, klimatizáciou a balkónom (dvojlôžková izba). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu (D1). Ubytovanie je v jednom z dvoch hotelov.

All inclusive:

  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu Niekoľkokrát týždenne tematické bufety Teplé a studené občerstvenie, káva a čaj Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a koktaily v baroch od 10:00 do 23:00 hod.
  • Vodný aerobik, vodné pólo, ihrisko na plážový volejbal, stolný tenis, večerná zábava niekoľkokrát do týždňa


Poznámka k zariadeniam v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (november až marec / apríl) nie je možné niektoré zariadenia použiť alebo ich je možné využívať len v obmedzenej miere z dôvodu poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Tieto obmedzenia sa týkajú hlavne pláže a bazénov, zábavy a športov v prírode. Klimatizačné systémy uvedené v popise ubytovania prirodzene slúžia ako kúrenie počas chladnejších mesiacov roku.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu