TUI SUNEO Odessos

načítavam...
Poloha: Park Hotel Odessos je zasadený do krásnej záhrady, obklopený tienistými stromami a je vzdialený iba asi 200 metrov od piesočnatej pláže. Do centra s mnohými nákupnými a zábavnými možnosťami sa z / na letisko dostanete asi za 40 minút.

Vybavenie: Hotel má 183 izieb, ktoré sú rozložené na celkových 9 poschodiach. K dispozícii je recepcia, výťahy, vstupná hala s lobby barom, hotelová reštaurácia a terasa, krytý bazén a kúpeľné a wellness centrum. V hotelovej záhrade sa nachádzajú 2 bazény (jeden s tobogánom) s barom pri bazéne a grilom. Pri bazéne sú lehátka, vankúše, uteráky a slnečníky.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Vkusne zariadené dvojlôžkové izby majú kúpeľňu s vaňou / sprchou / WC, sušič vlasov, káblovú TV, telefón (za poplatok), sklápacie kreslo, klimatizáciu, chladničku, požičovňu trezoru, set na prípravu kávy a čaju (denné doplňovanie) a balkón . Možno rezervovať ako dvojlôžkovú izbu na jedno použitie alebo ako super ekonomickú izbu (prízemie s terasou).
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojlôžková izba s výhľadom na more má rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale nachádza sa na 5. poschodí a má väčší a zariadený balkón s výhľadom na more.
Suita Junior: Suity Junior sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby a majú rozkladaciu pohovku pre 2 osoby alebo 2 rozkladacie pohovky v izbe.
Apartmán s 1 spálňou: Apartmány s 1 spálňou pozostávajú z obývacej izby / spálne s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby alebo 2 kresiel a samostatnej spálne s manželskou posteľou, ktorá je rovnako vybavená ako dvojlôžkové izby.
Dvojlôžková izba superior: Dvojlôžkové izby superior sú vybavené ako dvojlôžková izba s výhľadom na more, ale majú v izbe ďalšiu samostatnú posteľ.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, samostatný detský bufet. Tematický bufet dvakrát týždenne. Polnočné občerstvenie do 23:00 - polnoci. Skoré ranné občerstvenie od 4:00 do 6:00. Zmrzlina od cca 12:00 do 14:00 a 18:30 do 21:00 od 10:30 do 12:00 a 15:00 do 17:30, gril, hranolky a zelenina v snack bare v areáli bazéna. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 vo vstupnej hale a v bare pri bazéne.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: 6x týždenne denné a večerné animácie, kvízové ​​hry, tanečné a večerné predstavenia.

Športy v cene: stolný tenis, šípky a vodný aerobik, telocvičňa

Šport za poplatok: biliard, požičovňa bicyklov.

Program pre deti: detský bazén v krytom bazéne, detský bazén, detské ihrisko v hotelovej záhrade, miniklub (4-12 rokov), zábava pre deti a mini diskotéka.

Wellness: Kúpeľné a wellness centrum s parným kúpeľom, saunou, masážami, kozmetikou a lekárskou starostlivosťou je k dispozícii za poplatok.

Hotelová služba: zmenáreň, parkovisko za poplatok.
Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo vstupnej hale a v hotelových izbách.
Na recepcii si môžete prenajať trezor
Zdarma osušky k bazénu

Poznámky: Hostia all inclusive nosia počas pobytu v hoteli náramok.
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Poznámka 2: Kontakt:
Park Hotel Odessos
Tel.: +359 52 382 000
Fax: +359 52 382 010
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 24.

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoj zábavný a voľnočasový program (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nízkeho počtu hostí.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu