Party Hotel Golden Sands

načítavam...
adults only/ pre dospelých v centre bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén piesočnatá pláž wifi
Charakteristika hotela: Young&Trendy, All Inclusive

Tu môžete stráviť ideálnu párty dovolenku v centrálnej lokalite! Hotel je ideálnym východiskovým bodom na objavovanie okolitého zábavného centra.

Poloha: Pláž je vzdialená cca 200 m Centrálne umiestnený na zlatej plážovej párty míli. Nočný klub 'Den Glade Viking' je v hoteli, diskotéka Papaya hneď vedľa. Oproti je veľký supermarket.

Vybavenie: Vonku sú 2 bazény, terasy na opaľovanie, ležadlá, slnečníky pri bazéne (na pláži za poplatok), bar pri bazéne. Recepcia, WLAN (verejný priestor), bar, reštaurácia. Kategória: 3 hviezdičky, 155 izieb, 5 poschodí, výťahy.

Bývanie: Dvojlôžková izba (dvojlôžková izba, cca 21 m2), klimatizácia, minibar (za poplatok), TV, WiFi (za poplatok), sprcha, WC. Balkón. Max. 3E, rezervovateľné na jedno použitie (DEC)
Izba Deluxe (DZD, cca 21 m2), manželská posteľ, moderné zariadenie, klimatizácia, minibar (za poplatok), TV, telefón, WiFi (za poplatok), sprcha, WC. komunitná terasa. Maximálne 3E

Stravovanie: all inclusive: kontinentálne raňajky, neskoré raňajky v čase obeda, studený/teplý bufet večer
Nealkoholické a národné alkoholické nápoje k jedlu a od 10:00 do 22:00 hod.

Zábava: PlayStation
1x týždenne bazénová párty

Dni voľna zdarma: 7: 6,14: 12


Užitočné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že až do odvolania vo všetkých krajinách môžu úradne objednané podmienky týkajúce sa Corony mať vplyv na dovolenku. K dispozícii sú tiež výkonnostné obmedzenia v hotelových zariadeniach, ako sú reštaurácie, wellness, bazény a športové oblasti, v starostlivosti o deti a na oficiálne požiadavky je možné v krátkom čase upraviť v závislosti od aktuálneho vývoja. Bohužiaľ, v dôsledku globálnych okolností spôsobených COVID-19 sa tomu nedá zabrániť. Spolu s našimi zmluvnými partnermi robíme všetko pre to, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší.


Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu