Izvora

načítavam...
Poloha: Hotel Izvora sa nachádza v centre mesta Kranevo. V bezprostrednej blízkosti nájdete reštaurácie, bary, obchody a nočný klub. Na piesočnú pláž sa dostanete pešo asi za 10 minút.

Vybavenie: Hotel má 15 dvojlôžkových izieb a 4 apartmány na 2 poschodiach a ponúka recepciu s prenájmom trezoru, dve reštaurácie, bar, záhradu a bezplatné parkovisko pri hoteli.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: pekne zariadená so sprchou / WC, balkónom, satelitnou TV, minibarom, telefónom a klimatizáciou (centrálne riadenou). Možno rezervovať aj na jednorazové použitie.
Apartmán: S rovnakými prvkami vybavenia, pozostávajúci z obývacej izby a samostatnej spálne.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB / HB: Raňajky formou bufetu alebo menu (v závislosti od obsadenosti), večere ako výber z menu v reštaurácii.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Zábava: Príležitostná večerná zábava.

Detský program: detské ihrisko.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie v hale, v reštaurácii a na izbách v cene.

Poznámka 2: Domáce zvieratá nie sú povolené.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu