Berlin Green Park Hotel

načítavam...
Miesto: Berlin Green Park nachádza na pokojnom mieste na kopci sa nachádza v severnej časti Golden Sands. Dlhá piesočná pláž je vzdialená len asi 350 metrov od hotela a dole po schodoch. Marina sa nachádza len kúsok pešo. Stredisko s jeho početnými nákupné a zábavné zariadenia je približne 2 km.

Vybavenie: Populárny vHotel Berlin Green Park má celkom 216 izieb, ktoré sú rozmiestnené na niekoľkých poschodiach. Hosťom ponúka vstupnú halu s recepciou a lobby barom, zmenáreň, výťahy, obchod, reštauráciu a à la carte reštauráciu. Vonku je bazén bohatý na minerály so slnečnou terasou a barom pri bazéne. Slnečník a dve ležadlá na izbu sú k dispozícii zadarmo pri bazéne alebo na pláži (podľa dostupnosti). Osušky sú k dispozícii za zálohu.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: priestranné a pohodlné dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV a balkónom. Dvojlôžkové izby majú výhľad na park.
Dvojposteľová výhľad na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, majú bočný výhľad na more.
Izba Super Economy: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby sa nachádzajú na prvom poschodí a sú orientované do parku bez balkóna.
Apartmán: Inak sa skladá z rovnakého vybavenia ako dvojlôžkové izby s čiastočným výhľadom na more cez obývaciu izbu/spálňu a samostatnú spálňu.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive GOLD: raňajky, obedy a večere formou bufetu; Predvečerné varenie vo večerných hodinách, 2 tematické večery v týždni, večera v à la carte reštaurácii je zahrnutá raz za pobyt (pondelok až piatok, 18:00 - 20:30, iba 15.6.-15.9. Podľa dostupnosti, nutná rezervácia) . Občerstvenie a hamburgery sú v cene od 10:00 do 16:00 (15.6.-15.9.). Výber miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov, ako aj čaj a káva sú k dispozícii 24 hodín denne vo vstupnej hale, na pláži a v bare pri bazéne (v závislosti od otváracích hodín). Zmrzlina na večeru od 18:00 do 20:30 Súčasťou jedál sú aj národné nealkoholické a alkoholické nápoje, pivo a víno. Na večeru je potrebné vhodné oblečenie.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zahrnuté športy: stolný tenis, aerobik, šípky, gymnastika a vodná aerobik

Program pre deti: detský klub.

Wellness: sauna za poplatok.

Hotelové služby: Hoteloví hostia môžu bezplatne využívať Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela, na izbách a na pláži.
Parkovacie miesta sú k dispozícii za poplatok, v závislosti od dostupnosti.

Hotel kreditnej karty: Hotel prijíma platby kartami Visa, Mastercard a Eurocard.

Poznámky: Neexistujú žiadne bezbariérové ​​izby. Nie všetky priestory hotela sú bezbariérové.
Predtým ponúkaná hotelová kyvadlová doprava medzi dvoma hotelami v Berlíne je NO MORE ponúkaná!
Hotel je možné rezervovať len ako balík dovolenky vrátane leteckej dopravy.

Poznámka 2: Kontakt
Berlínsky zelený park
Tel.: +359 52 384 554 // Recepcia: +359 52 358 151
Fax: +359 52 355 113
E-mail:

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoj zábavný a voľnočasový program (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nízkeho počtu hostí.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu