Berlin Green Park Hotel

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi vnútorný bazén vonkajší bazén tobogány wellness detský bazén pokojná poloha piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel Berlin Green Park sa nachádza na pokojnom mieste na kopci v severnej časti Zlatých pieskov. Dlhá a jemná piesočnatá pláž je vzdialená len asi 350 m a dostanete sa k nej po schodoch. Do prístavu sa dostanete pešo za pár minút. Centrum s početnými nákupnými a zábavnými zariadeniami je vzdialené asi 2 km.

Vybavenie: Obľúbený hotel Berlin Green Park má celkovo 216 izieb rozložených na niekoľkých poschodiach. Svojim hosťom ponúka vstupnú halu s recepciou a lobby barom, výťahy, bufetovú reštauráciu a à la carte reštauráciu. Vonku sa nachádza bazén s oddelenou časťou pre deti, slnečná terasa a bar pri bazéne. V cene je zahrnutý jeden slnečník a dve ležadlá na izbu pri bazéne alebo na pláži (v závislosti od dostupnosti). Osušky sú k dispozícii za zálohu.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Priestranné a komfortne zariadené dvojlôžkové izby majú sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, SAT TV a balkón na strane parku. Za príplatok je možné rezervovať aj na jedno použitie alebo s čiastočným výhľadom na more.
Dvojlôžkové izby typu B majú obmedzený kontingent a špeciálnu cenu.
Dvojlôžková izba deluxe: Dvojlôžkové izby deluxe sú o niečo priestrannejšie s inak rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.
Super ekonomické izby: Super ekonomické izby sa nachádzajú na prvom poschodí s rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby a nemajú balkón.
strana bytu Výhľad na more: Apartmány s bočným výhľadom na more (cca 50m²) pozostávajú z obývacej izby/spálne a samostatnej spálne, s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu (v 2 zmenách) Večera v à la carte reštaurácii je v cene 1x za pobyt (od minimálnej dĺžky pobytu 5 nocí) (pondelok až piatok, cca 18-20:30 hod. Jún - 9. september a v závislosti od dostupnosti (nutná rezervácia). Občerstvenie je od cca 10:00 do 16:00 (16.6.-9.9.). Výber miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov, ako aj čaj a káva sú k dispozícii 24 hodín denne v baroch. K jedlám sú zahrnuté aj národné nealkoholické nápoje, pivo a víno. Na večeru sa vyžaduje vhodné oblečenie.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Šport zahŕňa: stolný tenis, aerobik, šípky, gymnastiku a vodný aerobik

Detský program: Detský kútik a 6x/týždeň detská zábava podľa zverejnenia.

Wellness: sauna za poplatok.

Služby hotela: Wi-Fi (v celom hoteli).
Parkovacie miesta (za poplatok a podľa dostupnosti).

Hotelové kreditné karty: Hotel akceptuje platby kartami Visa, Mastercard a Eurocard.

Poznámky: Neexistujú žiadne bezbariérové izby. Nie všetky priestory hotela sú bezbariérovo prístupné.
Kyvadlová doprava medzi dvoma berlínskymi hotelmi, ktoré hotel predtým ponúkal, UŽ NIE JE v ponuke!
Hotel je možné rezervovať len ako zájazd vrátane letu.

Poznámka 2: Kontakt
Berlínsky zelený park
Tel.: +359 52 384 554//Recepcia: +359 52 358 151
Fax: +359 52 355 113
E-mail:

Poznámka k sezóne: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovnej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely a kluby niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové programy (napr. animácie, miniklub alebo ponuky vodných športov). vtedy malému počtu hostí.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu