Berlin Golden Beach

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén tobogány wellness wifi
Poloha: Hotel Berlin Golden Beach sa nachádza v severnej časti Zlatých pieskov a nachádza sa hneď vedľa krásneho prístavu a od dlhej pláže s jemným pieskom ho delí len promenáda. V bezprostrednej blízkosti nájdete množstvo nákupných a zábavných zariadení. Centrum je vzdialené cca 2 km.

Vybavenie: Obľúbený hotel Berlin Golden Beach má celkovo 430 izieb, ktoré sú rozmiestnené na niekoľkých poschodiach v 4 budovách. Hotel svojim hosťom ponúka okrem recepcie aj lobby bar, výťahy a reštauráciu s terasou. Vonku sú slnečné terasy a sladkovodný bazén s barom pri bazéne. V cene je zahrnutý jeden slnečník a dve ležadlá na izbu pri bazéne alebo na pláži (v závislosti od dostupnosti). Plážové osušky sú k dispozícii za zálohu.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Moderne a priateľsky zariadené dvojlôžkové izby (cca 23-24m²) majú vaňu/WC alebo sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, SAT TV a balkón na strane parku. Dvojlôžkové izby s čiastočným výhľadom na more alebo pre jednu osobu je možné rezervovať za príplatok.
Možné rezervovať aj ako dvojlôžkovú izbu typu B (obmedzený kontingent a špeciálna cena).
Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby Deluxe (cca 40 m²) sú o niečo priestrannejšie a majú priamy výhľad na more, inak sú rovnako zariadené ako dvojlôžkové izby.
Apartmán s bočným výhľadom na more: Apartmány s bočným výhľadom na more (cca 60 m²) majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more, obývaciu izbu/spálňu s rozkladacou pohovkou a samostatnú spálňu s manželskou posteľou. lôžko alebo 2 samostatné lôžka.
Štúdio s bočným výhľadom na more: Štúdiá s bočným výhľadom na more (cca 50 m²) sú o niečo priestrannejšie (cca 50 m²) a majú dve prístelky, s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more.
Izby Supern economy: Sú umiestnené inak s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby na strane parku alebo je možné ich rezervovať aj s bočnou stranou. Výhľad na more, s balkónom a len o niečo menší. (asi 21 m²)

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu, v 2 zmenách. Večera v à la carte reštaurácii je zahrnutá raz za pobyt (minimálna dĺžka pobytu 5 nocí) (pondelok až piatok, 16. júna až 9. septembra, v závislosti od dostupnosti a predchádzajúcej rezervácie). Občerstvenie a hamburgery cca od 10:00 do 16:00 (16.6.-9.9.). Výber miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov, ako aj čaj a káva 24 hodín denne v lobby, na pláži a v bare pri bazéne (počas otváracích hodín) a s jedlom v cene. Na večeru sa vyžaduje vhodné oblečenie.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Animácie podľa programu 6 dní/týždeň

Športy zahŕňajú: aerobik, šípky, gymnastiku a vodný aerobik

Wellness: sauna za poplatok.

Služby hotela: Wi-Fi (v celom hoteli).
Parkovisko (za poplatok a podľa dostupnosti).

Poznámka 2: Nie všetky priestory hotela sú bezbariérové
Kontakt
Berlínska zlatá pláž
Tel.: +359 52 384 554//Recepcia: +359 52 384 151
Fax: +359 52 355 113
E-mail:

Poznámka k sezóne: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovnej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely a kluby niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové programy (napr. animácie, miniklub alebo ponuky vodných športov). vtedy malému počtu hostí.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu