Villa Mare

načítavam...
Poloha: Priamo v centre Slnečného pobrežia a asi 150 m od jemnej piesočnatej pláže. Nákupné a zábavné možnosti sú vzdialené asi 10 minút chôdze.

Vybavenie: Hotel má recepciu, lobby bar, reštauráciu a gril. Vonku je záhrada s bazénom, terasa a bar pri bazéne. Ležadlá a vankúše pri bazéne sú v cene.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby majú klimatizáciu, mini chladničku, satelitnú TV, telefón, sprchovací kút, WC, sušič vlasov, balkón, výhľad na bazén (cca 24 m²).
Štúdio: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby s opticky oddelenou obývacou izbou / spálňou (asi 35 m²).
Apartmán: S rovnaké vybavenie ako štúdiá a priestranné s (40 m²) .v oddelená spálňa nemá dvere oddelenú spálňu.
Izby Economy: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale nemajú balkón.

Pri rezervácii all inclusive:
: Raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie od 11:00 do 12:00, pečivo, káva a čaj od 16:00 do 19:00, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje od 11:00 do 22:00

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: animácia

Šport za poplatok: fitnes, biliard

Program pre deti: zábava pre deti, detské ihrisko

Hotelová služba: Wi-Fi, kaderníctvo a parkovisko (za poplatok).

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu