Svety Vlas

načítavam...
Charakteristika hotela: raňajky, rodina, páry, individuálne

Tu môžete očakávať relaxačné dni v rodinnom hoteli ďaleko od zhonu! Po odpočinku na dlhej piesočnej pláži počas dňa choďte do niektorej z okolitých reštaurácií a večer zakončite miestnym jedlom!

Poloha: Dlhá, krásna piesočnatá pláž Sveti Vlas je vzdialená asi 850 m a v bezprostrednej blízkosti sa nachádza množstvo reštaurácií, nákupných a zábavných podnikov.

Vybavenie: Plne klimatizovaný, moderný hotel s bazénom, ležadlami a slnečníkmi (na pláži za poplatok), barom pri bazéne. Vstupná hala s recepciou (prenájom trezorov), WiFi je súčasťou celého hotela, bar a raňajková reštaurácia s vonkajšou terasou. Národná kategória: 2 hviezdičky, 48 bytových jednotiek, 4 poschodia.

Obytné: dvojlôžková izba (cca 28 m²), klimatizácia, chladnička, káblová TV, telefón, WLAN. Sprcha, WC, sušič vlasov. Balkón. Max. 3E / 2E + 2K
Dvojlôžkové izby je možné rezervovať pre obsadenie jednou osobou

Jedlo a pitie: Raňajky: Raňajky formou bufetu

Dni voľna: 7: 6,14: 12,21: 18
Jednolôžková s dieťaťom: fixná cena dieťaťa s hosťom, ktorý platí úplne
Pevná cena pre deti: 1 dieťa vo veku 2-13 rokov


Minis & Maxis: detský bazén

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu