Sunset Resort - Alpha/Beta/Sigma/Delta I/Delta II/Eta/Villen

načítavam...
Poloha: Rezort vhodný pre rodiny s deťmi sa nachádza priamo na mierne sa zvažujúcej piesočnatej pláži Pomorie. Centrum s reštauráciami, obchodmi a zábavnými podnikmi je vzdialené asi 3 km. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá asi 20 minút (cca 20 km).

Vybavenie: Priestranný prázdninový komplex má 770 bytových jednotiek. Môžete očakávať recepciu s lobby barom, Wi-Fi (v lobby a apartmánoch), 3 bufetové reštaurácie, 1-2 à la carte reštaurácie (v cene pobytu minimálne na 6 nocí), kaviarne, bary, vyhrievané vnútorný bazén s integrovaným detským bazénom a tobogánom, whirlpool a wellness centrum. Vonku sú 3 sladkovodné bazény s časťou pre deti, 1 detský bazén, tobogán (hodinový), 2 bary pri bazéne a 1 plážový bar (prevádzkovaný externe, za poplatok). Pri bazéne sú zahrnuté ležadlá, vankúše, slnečníky a osušky. Aquapark Sunset je otvorený od 1. júna do 15. septembra 2022 denne od 10:00 do 18:00 (vstup len pri rezervácii All Inclusive, inak za poplatok).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Štúdio: Štúdiá majú rozlohu cca 35 m² s plne vybavenou kuchynkou, satelitnou TV, centrálne ovládanou klimatizáciou, telefónom, vaňou/WC alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, trezorom a balkónom/čiastočne francúzskym balkónom s výhľadom do vnútrozemia. Všetky štúdiá sa nachádzajú v krídle budovy "Aparthotel Eta".
Apartmán s 1 spálňou: Apartmány majú rozlohu cca 50 m², skladajú sa zo samostatnej spálne (niektoré bez okien) a obývacej izby s rozkladacou pohovkou, plne vybavenou kuchynkou a jedálenským stolom, satelitnou TV, centrálne ovládanou klimatizáciou, telefónom , vaňa/WC alebo sprcha/WC, sušič vlasov, trezor a balkón/terasa s výhľadom do vnútrozemia. Voliteľný príplatok s výhľadom na more.
Apartmán s 2 spálňami: Apartmány majú rozlohu cca 70 m², skladajú sa z dvoch samostatných spální (niektoré bez okien) a obývacej izby s rozkladacou pohovkou, plne vybaveným kuchynským kútom a jedálenským stolom, TV so satelitným príjmom, centrálne ovládanou klimatizáciou, telefónom , trezor, vaňa/WC alebo sprcha/WC, sušič vlasov a balkón/terasa s výhľadom do vnútrozemia. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.
Apartmán s 3 spálňami: Apartmány majú rozlohu cca 110 m², skladajú sa z troch samostatných spální (niektoré bez okien) a obývacej izby s rozkladacou pohovkou, plne vybaveným kuchynským kútom a jedálenským stolom, satelitnou TV, centrálne ovládanou klimatizáciou, telefónom, trezorom , vaňa/WC alebo sprcha/WC, sušič vlasov a balkón/terasa s výhľadom do vnútrozemia.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Raňajky/polpenzia (nie je možné objednať v termíne zájazdu 20.7.-28.8.22): Raňajky a večere formou bufetu (nápoje nie sú v cene) V reštaurácii Champagne raňajky a neskoré raňajky od 8.00 do 2.00 hod. poobede s bufetovými tematickými stanicami a varením pred očami hostí.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky formou bufetu (cca 7-10:30 hod.), obedy (cca 12-14 hod.) a večere (cca 18-21 hod.) v niektorej z bufetových reštaurácií (diétny kútik na obedy a večere). Tematický bufet dvakrát týždenne v rámci #228;tes kontinentálnych raňajok (cca 10:30-11 hod.) v hlavnej reštaurácii a polnočný bufet v reštaurácii Smaragd (cca 23-06 hod.). Tematická reštaurácia Smaragd (od pol. Jún až polovica septembra: - Obed (cca 12-15 hod.) a večera (cca 18-21 hod.) Večera à la carte je k dispozícii ako set menu (nutná rezervácia vopred). - Zmrzlina v bare pri bazéne (okolo 10:00 - 17:00) - káva, čaj a zákusky (okolo 15:00 - 17:00), čapované pivo a víno a miestne nealkoholické nápoje na obed a večeru alkoholické a nealkoholické nápoje a alkoholické a nealkoholické koktaily otvorené bary pri bazéne (cca 9:00 - 17:00 hod.), Vitamínový bar (cca 16:00 - 23:45 hod.) a Sunset Café (cca 9:00 - 23:45 hod.). Fľaša vody na príchod v jednej Pri minimálnej dĺžke pobytu 6 nocí je po predchádzajúcej rezervácii možná aj denná večera v à la carte reštaurácii zdarma, inak za príplatok. Vstup do Sunset Aquaparku plus čapované pivo a víno, nealko, káva, čaj, alkoholické a nealkoholické koktaily v Sunset Aquaparku (cca 10:00-18:00. Park je otvorený cca od začiatku júna do polovice septembra, ak to počasie dovolí)

Kategória krajiny: 5 hviezdičiek

Zábava: Pestrá denná a večerná zábava so športom, hrami a hudbou (6-krát týždenne).

Športy v cene: stolný tenis, boccia, aerobik, strečing, vodný aerobik, vodné pólo, plážový futbal, šípky a posilňovňa.

Šport za poplatok: rôzne vodné športy ponúkané miestnymi poskytovateľmi.

Detský program: Samostatný detský bazén vo vonkajšom areáli, tobogán (hodinový), ihrisko, miniklub (4-12 rokov) a minidiskotéka.

Wellness: Wellness zóna so saunou (použitie sauny za poplatok), zážitkové sprchy, solárium, masáže a rôzne kozmetické procedúry (všetko za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii v apartmánoch, v lobby a
zahrnuté v à la carte reštauráciách. bezplatný trezor vo všetkých ubytovacích jednotkách

Poznámky: Jednotlivé bazény, reštaurácie a bary môžu byť mimo sezóny otvorené neskôr alebo skôr zatvorené v závislosti od počasia a obsadenosti hotela.
***************
Hotel nie je vhodný pre hostí so zdravotným postihnutím.
***************
Na večeru sa v reštauráciách očakáva vhodné oblečenie.
*******************
Balíček all inclusive začína obedom a končí raňajkami ALEBO začína večerou a končí obedom.
********
Nosenie celonáramku je povinné.
*****************************

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu