Selena

načítavam...
alltours exclusive

Charakter hotela: Sea, polpenzia

Z terasy hotela máte nádherný výhľad na malebné staré mesto Sozopol. Toto je pár minút chôdze od hotela.

Miesto: priamo nad morom. Do centra mesta Sozopol cca. 50 m.

Vybavenie: Vo vonkajšej časti sa nachádza bazén, slnečné terasy, ležadlá, slnečníky pri bazéne (na pláži za poplatok, osušky za depozit). Vstupná hala, recepcia, WLAN, prenájom trezorov, lobby bar, reštaurácia, terasa. Kategória krajiny: 4 hviezdičky. 62 izieb, 6 poschodí, 1 výťah.

Žijúci: (. GEG lokálne) Dvojlôžková izba (. DR, cca 23 m²), klimatizácia, minibar, TV, Wi-Fi. Sprchovací kút, WC. Balkón. Voliteľné výhľadom na more (otáčkomer). Max 2E 1K, je možné rezervovať na súkromné ​​použitie (DC).

Jedlo a pitie: Polpenzia: raňajky formou bufetu, večerné studené/teplé menu
Raňajky: raňajky formou bufetu

Wellness a fitnes: Wellness (cca 170m2)
Sauna, reflektorové a liečebné masáže, terapia ružovým olejom, solárium (za poplatok)

Šport: fitnescentrum (cca 40 m²)
Stolný tenis (za poplatok)

Zábava: biliard (za poplatok)

Dni voľna zdarma: 7: 6
Pevná cena pre deti: 1 dieťa vo veku 2-12 rokov


Minis & Maxis (4 - 12 rokov): detský bazén
Detské ihrisko, herňa


Užitočné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že až do odvolania vo všetkých krajinách môžu úradne objednané podmienky týkajúce sa Corony mať vplyv na dovolenku. K dispozícii sú tiež výkonnostné obmedzenia v hotelových zariadeniach, ako sú reštaurácie, wellness, bazény a športové oblasti, v starostlivosti o deti a na oficiálne požiadavky je možné v krátkom čase upraviť v závislosti od aktuálneho vývoja. Bohužiaľ, v dôsledku globálnych okolností spôsobených COVID-19 sa tomu nedá zabrániť. Spolu s našimi zmluvnými partnermi robíme všetko pre to, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší.


Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu