Riu Helios

načítavam...
Poloha: Plážový hotel, ktorý získal ocenenie Travelife Gold Award za trvalo udržateľný cestovný ruch, zaujme svojou optimálnou polohou. Do centra Slnečného pobrežia s obchodmi je to cca 300 m. Letisko Burgas je vzdialené asi 30 km a transfer trvá asi 40 minút.

Vybavenie: Hotel má celkom 395 izieb, rozmiestnených na 6 poschodiach, recepcia, hlavná reštaurácia s terasou (bufet, medzinárodná kuchyňa), snack reštaurácia/bulharská bufetová reštaurácia (večery), 1 tematická reštaurácia (večery, bufet, ázijská) lobby bar/bar pri bazéne, Salon bar s terasou a rôzne nákupné možnosti. Spa zóna s rôznymi procedúrami, masáže, sauna, parný kúpeľ, vírivka, kaderníctvo a kozmetický salón. Vo vonkajšom areáli sú 2 sladkovodné bazény s časťou pre deti a slnečné terasy. Ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne zdarma.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Príjemne zariadené izby majú klimatizáciu (centrálne ovládanú), telefón, káblovú TV, malú chladničku, trezor na prenájom, sprchu/WC, sušič vlasov, koberce, rozkladaciu pohovku/kreslo na spanie a balkón, bezplatné Wi-Fi. Možno rezervovať aj na jedno použitie alebo s výhľadom na more.
Rodinné izby: Rodinné izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a tiež majú oddelenú obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, väčšina z nich s druhým WC.
Dvojlôžková izba Superior s výhľadom na more (nachádza sa v RIU Helios Paradise): Moderne zariadené a priestranné izby sa nachádzajú v sesterskom hoteli RIU Helios Paradise a majú rovnaké základné vybavenie ako dvojlôžkové izby v RIU Helios s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami. . Pre 3. dospelého alebo 2 deti je k dispozícii rozkladacia pohovka, ktorá sa nachádza v útulnom priestore na posedenie. Niektoré izby majú aj spojovacie dvere.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Všetky jedlá sa podávajú v hlavnej reštaurácii formou bufetových raňajok s show cooking; Neskoré raňajky formou bufetu Obedový bufet ako aj jedlá pripravované priamo v reštaurácii a výber dezertov; ľahké jedlá v snack reštaurácii. Pečivo a zmrzlina od 15-17 hod a jedlá pripravované priamo v reštaurácii. Tematické bufety 2x týždenne.Večera je možná aj v nasledujúcich reštauráciách (nutná rezervácia). Bulharská reštaurácia (bufet) alebo ázijská reštaurácia Nealkoholické a národné alkoholické nápoje v hotelových baroch a reštauráciách do polnoci v lobby bare/vyžaduje sa vhodné oblečenie (v hlavnej reštaurácii košeľa s rukávmi pre mužov, v tematických reštauráciách dlhé nohavice a košeľa s rukávmi pre pánov).

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Denná a večerná zábava niekoľkokrát týždenne (živá hudba, predstavenia alebo zábava RIU)

Šport v cene: fitness, stolný tenis, gymnastika, vodný aerobik, vodné pólo, šípky, plážový volejbal. Tenisový kurt s umelou trávou (rakety a loptičky do zálohy), viacúčelové športové ihrisko

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy od miestnych poskytovateľov, jazda na koni, požičovňa bicyklov, minigolf za poplatok, všetky ponuky od miestnych poskytovateľov na mieste.
biliard

Detský program: RIU-Land detský klub pre deti vo veku 4-7 a 8-12 rokov, denná zábava 6 dní/týždeň, detské ihrisko.

Wellness: SPA zóna s rôznymi procedúrami, sauna, parný kúpeľ, vírivka a masáže. Kozmetický salón, všetko za poplatok.

Služby hotela: bezplatné Wi-Fi v celom hoteli
Konferenčná miestnosť, kaderníctvo (za poplatok), rôzne obchody

Hotelové kreditné karty: Mastercard, Visa.

Poznámky: Hotelový komplex je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.
Bezbariérové izby sú k dispozícii na vyžiadanie (Štandardná dvojlôžková izba/D).
********
Kontakt:
Tel.: 00359- 55 42 40 30
Fax: 00359- 55 42 40 31
Mail:

Poznámka 2: Podľa bulharskej legislatívy nie je fajčenie v hoteli povolené, s výnimkou vonkajších priestorov. K dispozícii sú vyhradené priestory pre fajčiarov.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu